Звернення директора

Звернення директора

Звернення директора

Із червня 2017 року я маю велику честь і ще більше задоволення бути частиною цієї сім’ї дітей, батьків, учителів і працівників. Сподіваюсь, у цьому зверненні мені вдасться показати вам, наскільки унікальна ця школа.

Окрім досягнення високих результатів навчання, ми прагнемо, щоб наші учні розвивали здібності, життєві навички і вміння, які допоможуть їм завжди впевнено рухатися вперед і змінювати світ на краще.

Випускники нашої школи будуть майбутніми лідерами в політиці, науці, бізнесі та мистецтві, тому ми прищеплюємо учням британські й міжнародні цінності, які допоможуть їм розкрити потенціал і реалізувати свої мрії.

У нашій школі навчаються діти понад 30 національностей, але ми розуміємо, що цього не достатньо, щоб назвати школу дійсно міжнародною. Наша відданість ідеї міжнародності й міжкультурних зв’язків виражається у тому, що ми вчимо учнів знаходити спільні й відмінні риси між людьми й таким чином розвивати сприйняття, розуміння і повагу до різноманітного світу навколо нас.

Кажуть, що розвиток нашої школи великою мірою відображає розвиток цієї чудової країни – обоє мають багату історію й усталені традиції, обоє ставлять перед собою великі цілі на майбутнє і мають здібності, креативність та цілеспрямованість, необхідні для їх досягнення.

Ми хочемо, щоб у нашій школі учні відчували, що їм тут зручно, що про них тут дбають, що їх тут цінують, що вони тут щасливі. Запевняю, що, якщо ви захочете стати частиною нашої родини, ми завжди будемо раді вас вітати.

 

З повагою,
Девід Коул
Директор

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання