Дошкільна підготовка

Дошкільна підготовка

Вікові вимоги

На рівні дошкільної підготовки є дві вікові групи. До ясельної групи приймаються діти, яким у рік вступу станом на 1 вересня виповнилося 3 роки. Підготовча група приймає дітей, яким станом на 1 вересня виповнилося 4 роки.

Володіння англійською мовою

Щоб швидко розвинули навички розмовної англійської мови, дітям зазвичай достатньо зануритися в англомовне середовище. Тому до дитсадка приймаються діти незалежно від рівня володіння англійською мовою. Вчителі Британської міжнародної школи в Україні мають достатній досвід та необхідну підготовку, щоб працювати з дітьми, які не володіють англійською. Разом із англомовним вчителем працює україномовний вчитель-асистент із вищою філологічною освітою.

Відбір та співбесіди

Всіх дітей, що бажають вчитися в Британській міжнародній школі, запрошують пройти співбесіду. Це дозволить учителям познайомитися з дитиною, поспілкуватися в шкільному середовищі та визначити особливості дитини, які можуть завадити їй вчитися за міжнародною програмою.

Інші вимоги

Особливі потреби. Діти з помірними соціальними/емоційними труднощами чи освітніми проблемами проходять оцінку з боку нашого координатора з питань особливих освітніх потреб. На основі його рекомендацій директор школи приймає рішення про зарахування дитини на навчання.

Туалет. Діти, які вступають до дитсадка, повинні вміти самостійно користуватися туалетом.