Як ми навчаємося

Як ми навчаємося

Заняття у початковій школі тривають з 8:45 до 15:00. Учням рекомендується прибути за 10-15 хвилин до початку занять.

Щоденний розклад кожного учня доступний на блозі класу. Уроки тривають 45 хвилин, але вчитель може розбивати їх на коротші блоки з перервами між ними. Всі учні мають дві офіційні перерви: вранці та на обід.

По завершенню уроків учнів відводять до класу, де вони чекають на батьків під наглядом чергового вчителя.
 

Шкільний календар на 2016-2017 навчальний рік

І семестр
28 серпня, ПН Перший день навчання
14 жовтня, СБ День захисника України
16 жовтня, ПН День захисника Вітчизни
23-27 жовтня, ПН-ПТ Осінні канікули
20 грудня, 12:00, СР Останній день семестру
ІІ семестр
9 січня, ВТ Початок ІІ семестру
5-12 березня, ПН-ПН Весняні канікули
30 березня, ПТ Останній день семестру
ІІІ семестр
2 квітня, ПН Початок ІІІ семестру
6-9 квітня, ПТ-ПН Великодні свята
16-20 квітня, ПН-ПТ Канікули
1-2 травня, ВТ-СР Травневі свята
9 травня, СР День Перемоги
28 травня, ПН Трійця
22 червня, 12:00, ПТ Останній день семестру

Щоб дитина отримала якомога кращу освіту, важливо, щоб батьки приводили її до школи вчасно. Напружений транспортний рух і «просипання» не є прийнятними причинами для запізнень. Ми розраховуємо на те, що батьки робитимуть усе можливе, щоб дитина прибувала до школи перед початком занять готовою до стимулюючого і цікавого процесу навчання.

Якщо дитина довший час не ходитиме до школи, батьки повинні завчасно повідомити про це класного вчителя. Вчителі підготують учневі певні рекомендації щодо навчання поза школою, зокрема із застосуванням класного вебсайту, інших електронних ресурсів. Батьки повинні отримати дозвіл від директора школи на те, щоб учень пропустив навчання протягом тривалого періоду.

Учням заборонено приносити до школи мобільні телефони. З дозволу вчителя, учні за потреби можуть подзвонити додому з шкільного телефону. Якщо в учня побачать мобільний телефон, він буде конфіскований до кінця дня. Якщо батькам потрібно передати повідомлення дитині, вони можуть написати мейл вчителеві. Якщо повідомлення термінове, батьки можуть подзвонити на рецепцію, звідки повідомлення передадуть вчителеві, який на той момент займається з учнем.

Під час уроків та позашкільних заходів всі учні повинні носити шкільну форму. Ми віримо, що форма сприяє розвитку відчуття гордості за школу, приналежності до шкільної спільноти та рівності серед однолітків у плані зовнішнього вигляду.

Всі учні протягом дня отримують триразове харчування.