https://rx.ua

About us

About us

Британська міжнародна школа в Україні дає дітям можливість отримати якісну міжнародну освіту і бути готовими вступити в найкращі університети будь-якої країни світу. Школа є членом Ради британських міжнародних шкіл COBIS, до якої належать 265 шкіл у 75 країнах світу. Це означає, що учні в Україні здобувають таку ж якісну і сучасну підготовку, як і діти у приватних школах у Великій Британії.

Британська міжнародна школа в Україні працює 20 років і має три кампуси в Києві та один у Дніпрі. Школа приймає дітей 3-18 років і пропонує навчання за міжнародними програмами IB Primary Years Program, IB Diploma Program та Національною навчальною програмою Англії. В умовах англомовного міжнародного середовища діти здобувають сильну академічну підготовку, вчаться творчо і критично мислити, засвоюють англійську на рівні носіїв мови та усвідомлюють себе як частину світової спільноти. Школа допомагає учням реалізувати свій потенціал, вчитися вирішувати складні завдання і розвивати риси та навички, потрібні для досягнення успіху в глобальному світі.

Учні здають зовнішні екзамени Cambridge Checkpoint та екзамени на здобуття міжнародного диплому Cambridge IGCSE та IB Diploma Program*. Це дозволяє отримати незалежну оцінку своєї підготовки і порівняти її з результатами учнів інших міжнародних шкіл у світі, які боротимуться з вами за місце в університеті. Разом із міжнародною програмою учні Британської міжнародної школи в Україні можуть опанувати українську навчальну програму і отримати український Атестат про повну середню освіту. Є кілька варіантів поєднання міжнародної та української програм. Членство в COBIS гарантує, що школа дотримується суворих стандартів із якості навчальних програм, вимог до роботи вчителів та навчання учнів, керівництво та вчителі школи проходять належну підготовку, а учні можуть брати участь у змаганнях та різних заходах з іншими Британськими міжнародними школами. *На різних кампусах можливості можуть відрізнятися

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання