Місія та цінності

Місія та цінності

Місія

Британська міжнародна школа в Україні – це міжнародне співтовариство, яке сприяє навчанню протягом життя, розвитку творчого мислення і усвідомлення себе як частини світової спільноти, у турботливому і сприятливому середовищі. Ми забезпечуємо освіту світового рівня, яка спонукає учнів бути відкритими, врівноваженими і сміливими.

Філософія

BISU вважає, що придбання знань є тривалим процесом, який розвивається в стимулюючому середовищі навчання, в якому студенти можуть реалізувати свій потенціал, відповідати на виклики з упевненістю та цілями, а також розвивати характеристики, необхідні для досягнення успіху як міжнародного громадянина.

Цінності

Англійська мова

Мета: Дати можливість учням впевнено та ефективно спілкуватися англійською мовою в класі та всьому шкільному середовищі. Цінність: Створюючи англомовне середовище в школі та всіляко підтримуючи учнів, ми допомагаємо їм вивчити англійську мову, необхідну для проходження навчальної програми.

Міжнародний світогляд

Мета: Навчити учнів бути відкритими і активними членами світової спільноти. Цінність: Ми відкриваємо учням різні перспективи та вчимо їх цінувати думку інших.

Інклюзивність

Мета: Надати за можливості рівний доступ до навчання в школі для всіх, хто бажає стати частиною нашої шкільної спільноти. Цінність: Ми забезпечуємо дбайливе та інклюзивне середовище, яке сприяє розвитку особистості, талантів, розумових і фізичних здібностей кожного учня.

Навчальна програма

Мета: Запропонувати широку і структуровану навчальну програму, яка забезпечить успішність учнів у навчанні. Цінність: Ми даємо учням можливість розвивати знання, навички та здібності, необхідні для досягнення успіху в навчанні та професійному середовищі.

Суспільство / Середовище

Мета: Створити сприятливе середовище, в якому учні вчаться сміливо та відкрито мислити і не боятися помилок. Цінність: Ми забезпечуємо навчальне середовище, в якому учнів заохочують ставити запитання, помилки сприймаються як важлива частина навчання та має місце відкритий обмін думками та поглядами.

Важливість персоналу

Мета: Всі працівники повинні розуміти, що вони є найціннішим ресурсом школи. Цінність: Ми цінуємо інтелектуальний потенціал, навички та досвід, які працівники вкладають у розвиток та успіх школи.

Навчання протягом життя

Мета: Заохочувати учнів та вчителів навчатися впродовж життя. Цінність: Ми даємо учням і вчителям можливості завжди бути успішним у світі, що швидко змінюється.

Інші іноземні мови

Мета: Допомогти учням досконало вивчити і цінувати рідну мову та/або інші сучасні іноземні мови. Цінність: Ми даємо учням можливість вивчати ту мову, яка їм цікава і до якої вони мають схильність.

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання