https://rx.ua

Parental involvment

Parental involvment

Діти 11-16 років, чиї батьки проявляють великий інтерес до їхнього навчання, мають на 15-17% кращу успішність з математики та читання і краще складають іспити. Про це говорять результати національного дослідження, проведеного в 1999 році у Великій Британії. Дослідження вивчало, як на успішність 16-річних дітей у навчанні впливають залученість батьків, оточення однолітків та робота вчителів.
Для досягнення найкращих результатів у навчанні потрібна активна робота трьох сторін: вчителів, дитини та її батьків. Тому в Британській міжнародній школі в Україні ми розраховуємо на залученість батьків до навчального процесу.

Міжнародна навчальна програма, оцінювання результатів, робота вчителів та правила поведінки у Британській міжнародній школі в Україні відрізняються від того, як працюють традиційні українські школи. Тому батькам важливо зрозуміти всі особливості та зробити свій важливий внесок у досягнення успіху дитиною.

Що ви можете робити як батьки дитини, що вчиться у Британській міжнародній школі в Україні:

  • Активно спілкуватися з учителями та керівництвом школи. Кожного дня у будь-який час ви можете звернутися напряму до будь-якого вчителя вашої дитини та обговорити питання, що вас цікавить. Якщо вам не до кінця зрозумілі наповнення навчальної програми чи система оцінювання, ви не знаєте, що саме ви можете зробити, щоб допомогти дитині, ви маєте пропозиції, як змінити той чи інший процес – сміливо телефонуйте або пишіть нам.
  • Стежити за поточним навчальним процесом. Усі вчителі щоденно ведуть онлайн блоги, де вказують, який навчальний матеріал опрацьовують учні, їхні домашні завдання та ін. Ці блоги доступні усім батькам. Читайте, обговорюйте їх з дитиною або вчителем.
  • Брати участь у шкільних заходах. У школі проходить багато подій та заходів, в організації та проведенні яких беруть активну участь учні. Це є важливою частиною навчання та оцінки результатів. Батьки можуть допомагати дітям планувати підготовку заходу, знаходити необхідну інформацію чи інші потрібні ресурси, допомагати з виготовленням костюмів, декорацій чи інших необхідних матеріалів, а також безпосередньо брати участь у проведенні заходів.
  • Оцінювати результати навчання. Школа використовує різні способи повідомити батьків та дітей про результати навчання: інформаційні вечори для батьків, табелі успішності, письмові репорти, конференції, портфоліо, виставки. Важливо, щоб батьки приходили до школи на відповідні зустрічі та разом із дитиною аналізували письмові документи. Все це позитивно впливатиме на подальше навчання.
  • Допомагати дотримуватися шкільних правил. У школі діють правила, що регулюють, як діти повинні відвідувати школу та як поводити себе в школі – поведінка, використання телефонів, носіння шкільної форми та інші. Дотримання цих правил теж важливе для кінцевого результату навчання, оскільки допомагає розвивати риси, потрібні для подальшого успіху. Тому важливо, щоб батьки допомагали дітям дотримуватися цих правил. Зокрема, стежили за тим, щоб дитина не пропускала заняття, приїздила до школи вчасно і в належному вигляді, поводилася належним чином та ін.
Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання