https://rx.ua

Principal’s Welcome

Principal’s Welcome

Звернення директора

Із червня 2017 року я маю велику честь і ще більше задоволення бути частиною цієї сім’ї дітей, батьків, учителів і працівників. Сподіваюсь, у цьому зверненні мені вдасться показати вам, наскільки унікальна ця школа.

Залишаючись протягом ось уже багатьох років найпрестижнішої школою в Україні, Британська міжнародна школа (BISU) як і раніше приділяє першочергову увагу турботі про кожну дитину і плідній співпраці з батьками, підтверджуючи репутацію зразкового навчального закладу, де одні з головних завдань – створення дружньої і турботливою атмосфери та відданість якості.

 Школа визначає собі за мету надання можливості отримання високого рівня знань. Завдяки збалансованому навчальному плану це стає доступним кожній дитині. Ми знаємо, що відмінні результати дуже важливі, але діти також повинні відчувати себе щасливими, знати, що їх почують і що про них піклуються.

 На додаток до відмінних навчальних результатів школа прагне розвивати здібності дітей з урахуванням особливостей кожного учня, прищеплювати життєві навички, які допоможуть учням перестати боятися невдач та йти по життю з позитивним настроєм.

Наші випускники – майбутні політичні діячі, представники науки, бізнесу і мистецтва. Ми заохочуємо розвиток як Британських так і міжнародних цінностей і чеснот, і це, безсумнівно, допоможе їм реалізувати їх потенціал та здійснити мрії.

 Хоча в нашій школі навчаються представники більше 30 національностей, сам по собі цей факт не робить школу міжнародної. Наша прихильність інтернаціоналізму і кросс культурний підхід підтверджуються нашою готовністю приймати і те, що в нас є спільного, і наші відмінності, культивуючи толерантність, моральні цінності і уважне ставлення до оточуючих.

 Існує думка, що розвиток нашої школи багато в чому відображає розвиток нашої прекрасної країни – в обох випадках нас веде багата спадщина і традиції. І тепер ми дивимося в майбутнє з великими сподіваннями і наші таланти, креативність і цілеспрямованість приведуть нас до видатних досягнень.

Ми хочемо, щоб в Британській міжнародній школі все відчували себе як вдома, були впевнені, що їх цінують і з задоволенням приходили сюди щодня. Навчання – це хвилююча та дивовижна пригода. Ми гарантуємо, вам завжди будуть раді, якщо ви забажаєте до нас приєднатися.

 

З повагою,
Девід Коул
Директор

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання