https://rx.ua

Early Years

Early Years

Вікові вимоги

На рівні дошкільної підготовки є дві вікові групи. До ясельної групи приймаються діти, яким у рік вступу станом на 1 вересня виповнилося 3 роки. Підготовча група приймає дітей, яким станом на 1 вересня виповнилося 4 роки.

Володіння англійською мовою

Щоб швидко розвинули навички розмовної англійської мови, дітям зазвичай достатньо зануритися в англомовне середовище. Тому до дитсадка приймаються діти незалежно від рівня володіння англійською мовою. Вчителі Британської міжнародної школи в Україні мають достатній досвід та необхідну підготовку, щоб працювати з дітьми, які не володіють англійською. Разом із англомовним вчителем працює україномовний вчитель-асистент із вищою філологічною освітою.

Відбір та співбесіди

Всіх дітей, що бажають вчитися в Британській міжнародній школі, запрошують пройти співбесіду. Це дозволить учителям познайомитися з дитиною, поспілкуватися в шкільному середовищі та визначити особливості дитини, які можуть завадити їй вчитися за міжнародною програмою.

Інші вимоги

Особливі потреби. Діти з помірними соціальними/емоційними труднощами чи освітніми проблемами проходять оцінку з боку нашого координатора з питань особливих освітніх потреб. На основі його рекомендацій директор школи приймає рішення про зарахування дитини на навчання.

Туалет. Діти, які вступають до дитсадка, повинні вміти самостійно користуватися туалетом.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання