https://rx.ua

Primary

Primary

Вікові вимоги

Прийом на навчання залежить від віку дитини станом на 1 вересня в рік вступу. Ми вважаємо 1 вересня оптимальною датою, що визначає вікові обмеження та соціальну, емоційну і академічну готовність дітей до школи.

У Британській міжнародній школі в Україні діє наступна система вікових вимог до вступу до різних грейдів середньої школи:

 

Навчальний грейд Вік станом на 1 вересня
Грейд 1  5
Грейд 2  6
Грейд 3  7
Грейд 4  8
Грейд 5  9
Грейд 6  10

Володіння англійською мовою

Щоб швидко розвинути навички розмовної англійської мови, дітям зазвичай достатньо зануритися в англомовне середовище. При цьому ми розуміємо, що дітям, які майже або зовсім не володіють англійською, може бути потрібна допомога у вивченні мови. У 1-5 грейдах разом із англомовним вчителем працює україномовний вчитель-асистент із вищою філологічною освітою, а в 6 грейді додаткову допомогу учням за потреби надає вчитель англійської як додаткової мови.

Відбір та співбесіда

Діти, що вступають до 1-6 грейдів, повинні зустрітися для розмови з директором школи. Оцінюючи можливість зарахування дитини на навчання, ми також вивчаємо її результати навчання з попередньої школи. Якщо це неможливо зробити, дитині потрібно буде пройти формальну співбесіду. Це дозволить визначити можливість дитини навчатися за міжнародною програмою.  

Інші вимоги

Розмір груп. У групах 1-6 грейдів навчається не більше 21 дитини. Коли набирається повна група, інші діти, що хочуть навчатися в школі, потрапляють у список очікування. При цьому школа має право прийняти в групу одного додаткового учня з англомовної/міжнародної родини.

Особливі потреби. Діти з помірними соціальними/емоційними труднощами чи освітніми проблемами проходять оцінку з боку нашого координатора з питань особливих освітніх потреб. На основі його рекомендацій директор школи приймає рішення про зарахування дитини на навчання.

Інваліди. На жаль, школа не обладнана таким чином, щоб задовольнити потреби осіб на інвалідних візках.

Проживання. Британська міжнародна школа в Україні є денною школою і не надає гуртожитків для проживання учнів. Тому учні повинні жити з батьками чи іншими законними опікунами в межах транспортного сполучення зі школою.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання