https://rx.ua

Secondary

Secondary

Вікові вимоги

Прийом на навчання у певному грейді залежить від віку дитини станом на 1 вересня в рік вступу. У Британській міжнародній школі в Україні діє наступна система вікових вимог:

 

Навчальний грейд Вік станом на 1 вересня
Грейд 7  11
Грейд 8  12
Грейд 9  13
Грейд 10  14
Грейд 11  15
Грейд 12  16
Грейд 13  17

Як правило діти приймаються на навчання відповідно до вище наведеної вікової класифікації. На розсуд директора школи, з цього правила можуть бути зроблені винятки, якщо учень уже був зарахований в еквівалентний грейд в іншій школі (наприклад, учень переводиться зі школи в Південній півкулі), і він спроможний працювати за програмою Британської міжнародної школи в Україні для відповідної вікової категорії.

Володіння англійською мовою

Учні 7-9 грейдів повинні в достатній мірі володіти англійською мовою, щоб успішно навчатися за міжнародною програмою. Якщо є сумніви щодо можливості дитини результативно працювати за міжнародною навчальною програмою, школа проведе перевірку рівня володіння англійською мовою і за потреби розгляне варіанти надання допомоги у вивченні мови в межах школи.

У 10-11 грейдах учні вчаться за складними академічними програмами, націленими на підготовку до вступу в університети Європи, Північної Америки та інших частин світу. На цьому рівні учні повинні дуже добре володіти англійською. Всі діти, що вступають до середньої школи, повинні надати документи з попереднього місця навчання за останні два роки або інші документи, які продемонструють їхній рівень володіння англійською мовою. За необхідності, дитині буде запропоновано пройти перевірку знань з різних предметів. Якщо результати цієї перевірки будуть задовільними, школа розгляне можливість надання допомоги у вивченні англійської як додаткової мови в межах школи.

Відбір та співбесіда

Діти, що вступають до 7-9 та 10-13 грейдів, повинні пройти формальну співбесіду за участі щонайменше одного з батьків/опікунів. В рамках цього процесу дитині потрібно буде пройти тестування з англійської та математики. У випадку, якщо є сумніви щодо можливості дитиною навчатися за міжнародною програмою, школа вивчить результати навчання з попереднього місця навчання.

Якщо рівень володіння англійською не дозволить дитині успішно підійти до складання іспитів у 13 грейді, дитині може бути відмовлено у вступі до 10-13 грейдів.

Інші вимоги

Розмір груп. Групи у 7-11 грейдах складаються не більше ніж з 20 учнів. У групах, що навчаються за програмою IB Diploma, кількість учнів становить не більше 15. Коли набирається повна група, інші діти, що хочуть навчатися в школі, потрапляють у список очікування. При цьому школа має право прийняти в групу одного додаткового учня з англомовної/міжнародної родини.

Особливі потреби. Діти з помірними соціальними/емоційними труднощами чи освітніми проблемами проходять оцінку з боку нашого координатора з питань особливих освітніх потреб. На основі його рекомендацій директор школи приймає рішення про зарахування дитини на навчання.

Інваліди. На жаль, школа не обладнана таким чином, щоб задовольнити потреби осіб на інвалідних візках.

Проживання. Британська міжнародна школа в Україні є денною школою і не надає гуртожитків для проживання учнів. Тому учні повинні жити з батьками чи іншими законними опікунами в межах транспортного сполучення зі школою.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання