Дошкільна підготовка

Дошкільна підготовка

Британська міжнародна школа в Україні приймає до дитсадка дітей, яким на 31 серпня виповнилося 3 або 4 роки. Дитсадок працює у київських кампусах на Нивках і Печерську та в Дніпрі й відкритий для хлопчиків і дівчаток усіх національностей, віросповідань та культур.

У групах навчається не більше 21 дитини, які під керівництвом іноземного вчителя і україномовного вчителя-асистента, в теплій та турботливій атмосфері працюють за міжнародною програмою і поступово розвивають навички, що допоможуть їм досягати успіху в майбутньому.

На двох кампусах у Києві учні вчаться за програмою IB Primary Years Program, у Дніпрі – за програмою-аналогом IB Primary Years Program. Основне завдання цих програм полягає в тому, щоб допомогти дитині розвиватися як досліднику.

У школі учні спілкуються англійською мовою з учителем та англомовними однолітками. У такому ранньому віці вони швидко засвоюють мову і стають готовими до більш серйозного навчання в наступні роки.

Дітей у молодшому віці цікавить усе, що їх оточує, і вчителі Британської міжнародної школи в Україні використовують цю цікавість, щоб допомогти їм зрозуміти важливі речі. Структуруючи та скеровуючи їхнє прагнення дізнатися про все нове, школа робить навчання стимулюючим і захоплюючим.

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання