https://rx.ua

Early Years

Early Years

Британська міжнародна школа в Україні приймає до дитсадка дітей, яким на 31 серпня виповнилося 3 або 4 роки. Дитсадок працює у київських кампусах на Нивках і Печерську та в Дніпрі й відкритий для хлопчиків і дівчаток усіх національностей, віросповідань та культур.

У групах навчається не більше 21 дитини, які під керівництвом іноземного вчителя і україномовного вчителя-асистента, в теплій та турботливій атмосфері працюють за міжнародною програмою і поступово розвивають навички, що допоможуть їм досягати успіху в майбутньому.

На двох кампусах у Києві учні вчаться за програмою IB Primary Years Program, у Дніпрі – за програмою-аналогом IB Primary Years Program. Основне завдання цих програм полягає в тому, щоб допомогти дитині розвиватися як досліднику.

Діти навчаються за навчальним планом Фонду раннього віку, який відображає школу Великобританії. Ця освітня програма зосереджена на навчанні, розвитку та добробуті кожної окремої дитини.

Дітей у молодшому віці цікавить усе, що їх оточує, і вчителі Британської міжнародної школи в Україні використовують цю цікавість, щоб допомогти їм зрозуміти важливі речі. Структуруючи та скеровуючи їхнє прагнення дізнатися про все нове, школа робить навчання стимулюючим і захоплюючим.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання