Міжнародна програма

Міжнародна програма

На двох кампусах у Києві учні вчаться за програмою IB Primary Years Programme, у Дніпрі – за програмою-аналогом IB Primary Years Programme.

IB Primary Years Programme була розроблена 1997 року і станом на 16 березня 2017 року її використовують 1472 державні, приватні та міжнародні школи у 109 країнах світу. Ця програма розрахована для дітей молодшої школи. Особлива увага в ній приділяється розвитку в учнів критичного і творчого мислення, бажання досліджувати невідоме, експериментувати та самостійно шукати відповіді на питання.

Все навчання за IB Primary Years Programme будується навколо 6 міждисциплінарних тем: “Хто ми є”, “Де ми знаходимося у просторі та часі”, “Як ми проявляємо себе”, “Як функціонує світ”, “Як ми організовуємо свою діяльність”, “Планета – наш спільний дім”. Ці теми обрані за принципом наближеності до реального життя і формують так звану програму дослідження.

На рівні дошкільної освіти учні Британської міжнародної школи в Україні вивчають чотири з шести міждисциплінарних тем. На їх основі вчителі будують заняття протягом дня таким чином, щоб допомогти дітям з різних боків дослідити та вивчити важливі життєві поняття. Окремо від міждисциплінарних тем учні приділяють особливу увагу вивченню мови та математики.

Важливим елементом IB Primary Years Programme є так званий профіль учня, який описує перелік людських якостей, які розвиваються в дітей під час навчання. В їх основі лежить ідея про повагу до себе, до інших людей та до навколишнього світу. Навчання за IB Primary Years Programme націлене на те, щоб усі діти були: дослідниками, мислителями, готовими ризикувати, обізнаними, комунікабельними, принциповими, турботливими, відкритими, врівноваженими та вдумливими.

Наші вчителі розуміють, що всі діти ростуть, розвиваються і вчаться по-різному. Вони використовують індивідуальний підхід, щоб кожна дитина вчилася відповідно до свого рівня і темпу розвитку. На занятті вчитель дає відмінні завдання різним дітям і також індивідуально оцінює результати кожної дитини.

Ми дивимося на навчання дітей з точки зору процесів, через які вони проходять, а не досягнутого результату. Ця подорож надзвичайно важлива для розвитку кожній дитині впевненості в собі, здатності вчитися протягом життя та готовності до подальшого навчання у початковій школі.

Для того, щоб учні були успішними, на рівні дошкільної підготовки найважливіше створити для них безпечне, щасливе та мотивуюче середовище. У найменшому віці ключем до успіху в навчанні є ігрові активності. Тому в програмі використовується ігрове навчання та різні зони, де діти можуть гратися, досліджувати і відкривати щось нове, як у приміщеннях, так і на вулиці.

Більше про IB Primary Years Programme можна дізнатися на сайті.

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання