https://rx.ua

Learning English

Learning English

Все навчання з дитсадка до випускних грейдів старшої школи ведеться англійською мовою. Тому кожен іноземний та український вчитель, що працює з дітьми, є одночасно вчителем англійської мови, а весь навчальний процес є в той же час і безперервним процесом оволодіння англійською.

У Британській міжнародній школі в Україні не англомовним учням достатньо 1-2 роки, щоб почати вільно спілкуватися англійською в повсякденному житті. До семи років потрібно, щоб досконало оволодіти академічною англійською. За цей час діти, для яких англійська мова не є рідною, опановують її на рівні носіїв мови.

В рамках IB Primary Years Programme мова вивчається, виходячи з попереднього досвіду, потреби та інтересу учня, а не відповідно до стандартного плану викладання. Учні найкраще засвоюють мову не тоді, коли вона подається як окремий набір додаткових навичок, який потрібно засвоїти, а в той час, коли діти перебувають в англомовному середовищі та займаються певною осмисленою діяльністю – грають у гру, змагаються, будують картонну фортецю чи обговорюють книжку. Так діти відразу застосовують те, що вивчили, будують зв’язки за аналогією та переносять отримані знання та вміння на нові ситуації.

У навчальному процесі учні одночасно роблять три речі: вчать мову – коли чують та використовують її в щоденних ситуаціях; дізнаються більше про мову – щораз краще розуміючи, як вона працює; та вчаться через мову – використовуючи мову як інструмент, за допомогою якого можна чути інформацію, обговорювати та осмислювати різні думки та поняття.

Оскільки в Британську міжнародну школу в Україні приходять діти з різним рівнем володіння мовою, школа надає підтримку у вивченні англійської, щоб кожна дитина могла успішно навчатися за основною програмою. У кожній групі в дитсадку разом із іноземним вчителем працює український асистент. За потреби залучається вчитель англійської як додаткової мови.

Важливо, щоб батьки також брали активну участь у навчальному процесі дітей та допомагали їм практикувати англійську вдома. Наші вчителі завжди на зв’язку з усіма батьками й готові підтримати порадами чи допоміжними матеріалами.

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання