https://rx.ua

School campuses

School campuses

Дошкільна підготовка в Британській міжнародній школі в Україні доступна на трьох кампусах у Києві та Дніпрі.

Київський кампус початкової школи на Нивках приймає на навчання дітей віком 3-8 років. Учні вчаться за міжнародною програмою Британіі. Навчання ведеться англійською мовою, що дозволяє дітям за два роки в дитсадку оволодіти мовою настільки, щоб вільно спілкуватися в повсякденному житті та бути готовими до більш серйозного навчання в наступних грейдах.

На цьому кампусі діти навчаються до 4 грейду початкової школи. У 5-6 грейди учні переходять до кампусу середньої школи на Нивках, що знаходиться в кількох хвилинах їзди машиною.
Із 2 грейду (аналог 1 класу української школи) учні можуть навчатися також за українською програмою початкової школи і згодом пройти державну підсумкову атестацію. Початкова школа на Нивках відрізняється особливо затишною дружньою атмосферою та тісною взаємодією вчителів, батьків та дітей у процесі навчання.

Вул. Даниїла Щербаківського, 36а
+38 (044) 239 21 21
+38 (066) 303 75 78
info.np@britishschool.ua

Київський кампус на Печерську відкритий для дітей 3-18 років і пропонує повний цикл середньої освіти. Починаючи з дитсадка і до 6 грейду учні навчаються за міжнародною програмою Британіі. У 7-11 грейдах навчання продовжується за Національною навчальною програмою Англії Key Stage 3 та Cambridge IGCSE. Учні здають екзамени Cambridge Checkpoint та екзамени на здобуття міжнародного диплому IGCSE.<.p>

У 12-13 грейдах учні можуть пройти програму IB Diploma Program і отримати відповідну міжнародну атестацію.

Є можливість разом із міжнародною пройти повну українську навчальну програму і здати іспити для отримання Атестату про повну середню освіту. Школа на Печерську працює з 2011 року.

Вул. Драгомирова, 1
+38 (044) 596 18 28
+38 (050) 412 48 84
info.pe@britishschool.ua

Кампус у Дніпрі відкритий для навчання дітей 3-18 років. На рівні дитсадка і початкової школи учні навчаються за програмою Англіі. У старшій школі діти вчаться за Національною навчальною програмою Англії Key Stage 3 та Cambridge IGCSE і отримують незалежну перевірку знань і навичок через складання кембриджських екзаменів на здобуття міжнародного диплому IGCSE та A-Level.

Разом із міжнародною програмою учні можуть опанувати українську програму і отримати Атестат про повну середню освіту.
Школа у Дніпрі особливо пишається високим залученням батьків до розвитку школи.

Дніпро, вул. В.Антоновича, 39-а (колишня Свердлова)
+38 (056) 767 18 28
+38 (050) 458 80 22
info.dn@britishschool.ua

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання