https://rx.ua

A warm welcome our new Italian Chef, Mario De Marco!

24 жов 2019

A warm welcome our new Italian Chef, Mario De Marco!

24 жов 2019

Тепер обіди в Британській міжнародній школі будуть ще більш смачними та корисними. Новий шеф-кухар з Італії Маріо Де Марко у свої роботі приділяє максимум уваги збаласованому раціону для дітей з урахуванням їх рухливого способу життя, використовує тільки органічні свіжі продукти та дарує кожній новій страві частинку своєї душі.

Шеф-кухар Маріо Де Марко – родом з Помпеї на півдні Італії, цей регіон відомий своїми смачними пастами, піцами та сирами, що неодмінно вплине на нові позиції шкільного меню. В родині Маріо чудово готувала мама, тому в арсеналі його коронних страв збереглись найкращі її рецепти. Донна Мікела Асколезе була не просто талановитим кулінаром, вона також виховала кілька поколінь кухарів в найкращих італійських традиціях. На її кулінарні заняття приїздили хазяйки з усього регіону Неаполя, а за теплим сімейним столом збирались великі гучні компанії.

Окрім класичних страв української кухні, звичних для школярів, в меню також будуть додані пасти твердих сортів, екологічно чисті овочі, піци з різними сортами органічних сирів, домашнє оливкове масло, дитячий десерт Тірамісу без додавання кавової пудри, різноманітні італійські кекси та бісквіти. Хоча на півдні Італії практично не готують суп, в новому шкільному меню будуть представлені овочеві та м’ясні супи за спеціальними рецептами Маріо.

Нове дитяче меню затверджено в Римі і воно повністю відповідає державним санітарним стандартам харчування шкіл Італії. Всі страви готуватимуть спільно з українськими досвідченими кухарями шкіл, і в ньому так само будуть улюблені страви української кухні. Маріо Де Марко співпрацюватиме з усіма кампусами Британської міжнародної школи, тож оновлене меню доступно для всіх учнів шкіл на Нивках, Печерську і в Дніпрі.

Buon appetito!

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання