https://rx.ua

BISU Art & Makerspace Exhibition

14 тра 2019

BISU Art & Makerspace Exhibition

14 тра 2019

Творчі здобутки студентів БМШ

Не так давно в кампусі БМШ на Нивках був відкритий Makerspace – простір, оснащений за останнім словом техніки і призначений для творчої співпраці, дизайну і розробки продукту. Дизайнери, розробники і підприємці використовують такий простір, щоб працювати пліч-о-пліч, розвиваючи свої ідеї від прототипу до виробництва.

Наш Makerspace надає студентам можливість працювати над проектами, вивчати нові технічні, дизайнерські ідеї і виробляти навички 21-го століття. І багатьом з них це вдається!

Щоб відзначити успіхи студентів, 13 травня пройшла виставка Art & Makerspace. На цей раз на виставці були представлені роботи учнів середніх класів БМШ. Авторам від 10 до 16 років, представлені роботи учнів усіх 3 Київських кампусів.

За відгуками відвідувачів виставка вийшла досить вражаючою, враховуючи вік учнів – був представлений широкий спектр експонатів від портретів і пейзажів до великих форматів, а також кілька витончених з точки зору якості змісту, композиції і дизайну, техніки і обробки, студентських робіт.

 

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання