https://rx.ua

BISU: A Strict Quality Standards Commitment

14 лис 2018

BISU: A Strict Quality Standards Commitment

14 лис 2018

Сара Томас, куратор напрямку педагогічних досліджень та розвитку (сертифікат IGCSE), про британський підхід та міжнародні стандарти якості освіти.

Загальновідомо, що британська система освіти вважається однією з найкращих в світі, про це свідчать світові рейтинги. Це пояснює, чому випускники британських учбових закладів такі затребувані на світовому ринку праці та чому вони демонструють чудовий кар’єрний ріст.

Британська освітня модель включає міжнародні та міжкультурні програми. Це дає можливість студентам розвинути розуміння інших культур, набути широкого світогляду  та відповідну життєву позицію, що дозволить їм успішно рухатись вперед, в якій частині світу вони б не опинились.  Сформувати «громадянина світу» – цю нелегку задачу успішно вирішують міжнародні програми навчання, розроблені з метою надати можливість студентам та батькам у будь-якій країні отримати досвід міжкультурної взаємодії.

Сара Томас, що відповідає за декілька ключових напрямків в Британській міжнародній школі в Україні, увійшла до складу команди представників Спілки міжнародних шкіл, сформованої з метою оцінки та акредитації.  Цього разу перевірка відбулася в міжнародній школі в Казахстані. До групи експертів увийшли дев‘ять висококваліфікованих та досвідчених шкільних лідерів з великим міжнародним досвідом.

Спілка міжнародних шкіл (CIS, https://www.cois.org) – глобальна некомерційна членська організація, що надає послуги з акредитації початкових, старших шкіл та вищих навчальних закладів. Акредитовані школи повинні надати студентам знання та навички, необхідні людині, що має на меті міжнародну кар‘єру, а також відповідати високим стандартам якості міжнародної освіти.

Сара Томас, куратор школи з EAL, керівник відділу педагогічних досліджень та розвитку (IGCSE), куратор Key Stage 4: «Під час візиту ми ознайомились зі звітом школи, зустрілись з персоналом, студентами, батьками та основними зацікавленими сторонами /співвласниками, а також спостерігали за процесом навчання та викладання, щоб зрозуміти, чи виконують вони те, про що говорять, в контексті наступних задач:
• Як школа демонструє батькам, студентам та співробітникам свою відповідальність з надання високоякісної міжнародної освіти?
• Як школа забезпечує постійне удосконалення та відповідність провідним міжнародним стандартам освіти?»

Враховуючи, що в будь-якій країні освіта є серйозним капіталовкладенням, не дивно, що питання якості дійсно мають значення. Практика регулярного контролю допомагає школам розвиватись в правильному напрямку та ділитись практичними досягненнями з колегами.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання