https://rx.ua

BISU Dnipro campus Craft Day

10 гру 2018

BISU Dnipro campus Craft Day

10 гру 2018

30 листопада учні 4-го класу Дніпровського кампусу БІСУ вперше взяли участь у Ярмарці рукоділля, що відбулася в школі. Діти дізналися про те, що можна робити власними руками, а також отримали можливість спостерігати за роботою майстрів і допомагати їм, і таким чином отримали незабутній і цікавий досвід.

Коли діти стикаються з таким різновидом творчості, їх уява пробуджується, і фантазія починає працювати практично без обмежень. Рукоділля дає дітям задоволення від нових досягнень, а також допомагає підвищити самооцінку. Робота руками також знімає стрес і стимулює сенсорну активність.

Крім того, це можливість для дітей спілкуватися з однолітками, пізнавати нове і весело проводити час без електроніки і телебачення. Стимулюючи творчий потенціал дитини, ми заохочуємо її допитливість і використання тактильних навичок.

Енн Харріс, викладач BISU Dnipro Campus, коментує: «Мета заходу полягала в тому, щоб учні побачили і оцінили різноманітність можливостей, зокрема ринку ремісників. Деяким учням пощастило взяти участь в роботі майстрів».

Учні попрацювали з різними матеріалами, допомогли у виготовленні виробів, а деякі навіть взяли участь у створенні сезонного вінка, який згодом був подарований BISU Dnipro одним з талановитих художників.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання