https://rx.ua

BISU hosts The Ryerson University of Toronto

28 січ 2019

BISU hosts The Ryerson University of Toronto

28 січ 2019

Студенти 11 класу програми IB задають питання представнику університету Раєрсона

Багато студентів програми IB мріють про серйозну кар’єру, часто в інноваційних секторах економіки. Вони готові розглядати технічну освіту в поєднанні з академічною теорією. Це дасть можливість отримати профессію, що відповідає вимогам часу і сучасним суспільним потребам.

Минулого тижня студенти брали участь у зустрічі з представником університету Раєрсона з Торонто. Університет Раєрсона відомий своїм підходом, коли освіта і досвід співіснують. Матеріал, який студенти вивчають в аудиторії, закріплюється завдяки знанням, отриманим на практиці та стажуваннях. Раєрсон вперше розробив унікальну експериментальну програму під назвою «Зональне навчання». Це відмінне доповнення до програм університету, що дає можливість працювати з однодумцями з різних дисциплін і громадських груп.

Примітка: університет Раєрсона розташований в самому серці Торонто, четвертого за величиною міста в Північній Америці. Випускні програми RU унікальні, пропонують орієнтований на досвід і практику підхід, готуючи студентів до успішної кар’єри (джерело).

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання