Університет Раєрсона (Торонто) в гостях у BISU

28 січ 2019

Університет Раєрсона (Торонто) в гостях у BISU

28 січ 2019

Студенти 11 класу програми IB задають питання представнику університету Раєрсона

Багато студентів програми IB мріють про серйозну кар’єру, часто в інноваційних секторах економіки. Вони готові розглядати технічну освіту в поєднанні з академічною теорією. Це дасть можливість отримати профессію, що відповідає вимогам часу і сучасним суспільним потребам.

Минулого тижня студенти брали участь у зустрічі з представником університету Раєрсона з Торонто. Університет Раєрсона відомий своїм підходом, коли освіта і досвід співіснують. Матеріал, який студенти вивчають в аудиторії, закріплюється завдяки знанням, отриманим на практиці та стажуваннях. Раєрсон вперше розробив унікальну експериментальну програму під назвою «Зональне навчання». Це відмінне доповнення до програм університету, що дає можливість працювати з однодумцями з різних дисциплін і громадських груп.

Примітка: університет Раєрсона розташований в самому серці Торонто, четвертого за величиною міста в Північній Америці. Випускні програми RU унікальні, пропонують орієнтований на досвід і практику підхід, готуючи студентів до успішної кар’єри (джерело).

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання