https://rx.ua

BISU. Letter from the Principal

26 чер 2020

BISU. Letter from the Principal

26 чер 2020

Шановні батьки та друзі БМШУ!

Сподіваюся, що у вас все добре, і ви читаєте цей лист у гарному настрої.

Настав останній день навчального року, і ніхто з нас у серпні 2019 року не міг передбачити, що має відбутися. Ми закінчуємо цей рік зовсім не так, як планували. У всьому цьому наша шкільна спільнота продемонструвала високий рівень професіоналізму і мені хочеться “голосно сказати про це”. Наші учні працювали в найбільш незавидній ситуації, а батьки та опікуни доклали великих зусиль, щоб підтримати дітей: часто доводилося брати на себе роль «помічника вчителя» та здобувати нові навички та знання, щоб відповідати цій посаді. Сила, позитивний дух та стійкість, які спільно продемонструвала наша родина БМШУ протягом цього навчального року, справді вражають. Величезне спасибі за все!

Я також хотів би віддати належне колективу БМШУ. На додаток до професійних обов’язків, я був надзвичайно гордий тим, що є членом команди, яка змогла організувати ефективну роботу в найкоротші терміни, і була готова продовжувати працювати за умови відкриття школи через скасування карантину, тим, що наші іноземні вчителі та багато місцевих працівників залишились у Києві чи Дніпрі замість того, щоб повернутися додому. Окрім того, багато співробітників адміністрації та представників педагогічного колективу продовжували працювати на підтримку нашої громади під час вихідних та святкових днів карантину. Багато з вас надіслали листи з подяками, що підтверджує наші зусилля, і ми вдячні за ваші відгуки.

Ми не можемо, та й не повинні, ігнорувати вплив цієї страшної події на кожного жителя нашої планети. Я прошу вас знайти хвилинку, щоб згадати тих, кого пандемія не пощадила, та тих, хто втратив рідних. Ті з нас, хто зараз тут, і врешті-решт побачать неминучий кінець цієї загрози, є щасливчиками, незважаючи на все, що нам довелося пережити.

Незважаючи на пандемію COVID-19, ми маємо визнати, що в цьому році були і досягнення. Навчання та викладання продовжуються онлайн протягом усього часу, прогнозується, що результати IBDP та IGCSE будуть найкращими, та й результати з української програми настільки ж вражаючі. Це пов’язано з тим, як наші учні, батьки та співробітники адаптувались та працювали разом, як ніколи раніше. Ця здатність до співпраці в умовах таких негараздів є чудовим знаком того, чого БМШУ досягне в найближчі роки, і важливим провісником нашого майбутнього.

У той час, як країни у всьому світі роблять невеликі обережні кроки, щоб полегшити та врешті-решт припинити карантин, БМШУ активно планує свою діяльність на вересень і далі. Незалежно від того, чи влада скерує школи відкритись, залишатись закритими чи запропонує третій варіант, ми готові підтримувати навчання, гарантуючи, що всі залишаються здоровими і в безпеці. Окрім навичок, набутих за останні місяці, працівники школи брали участь у профільних майстер-класах, орієнтованих на дистанційне (онлайн) та комбіноване навчання, щоб гарантувати, учням, які навчаються в школі чи в інших місцях, якісне навчання з високими стандартами. Ми будемо продовжувати розробку нових ініціатив, які включають в себе адаптацію рекомендацій провідних університетів Великої Британії, переглянемо основну навчальну програму початкової школи для подальшого відображення досвіду кращих шкіл Великобританії, плануємо розширити навчальну IBDP програму та робити постійні інвестиції в шкільну інфраструктуру.

Від імені спільноти БМШУ бажаю вам та вашим рідним відмінного здоров’я і благополуччя, а також можливості чудово відпочити цього літа.

З нетерпінням чекаю на продовження нашої плідної співпраці у вересні.

З найкращими побажаннями

(Директор)
Девід Коул

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання