https://rx.ua

BISU Public Speaking Competition

2 лис 2018

BISU Public Speaking Competition

2 лис 2018

У вівторок, 30 жовтня, в Британській міжнародній школі в Україні пройшли змагання з ораторського мистецтва між учнями всіх класів.

На презентацію теми кожен спікер мав не більше 5 хвилин. За цей час потрібно було встигнути розкрити тему та продемонструвати свої ораторські навички. 29 студентів змагались за звання кращих в трьох вікових категоріях: молодша школа, середня школа та старші класи.

Полін Вествуд (директор школи на Нивках): “Змагання з ораторської майстерності – британський атрибут. Англомовна асоціація організує ораторські змагання та дебати в багатьох школах Великобританії. Ця практика допомагає дітям набути впевненості та поставити голос. Студенти досліджують обрану тему та працюють над сценічною майстерністю. Теми можуть бути різноманітними, від Дональда Трампа до жувальної гумки. Багато студентів, які вподобали ораторську майстерність, в подальшому вивчають драму, право та політику. Це чудова навичка для життя і я дуже рада, що так багато дітей взяли участь у заході. Всі вони – переможці”.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання