https://rx.ua

BISU Success Stories

28 лют 2020

BISU Success Stories

28 лют 2020

БМШ пропонує Національний навчальний план англійської, IB та української програм – це виявилось ідеальним поєднанням для вступу до престижних шкіл Великобританії.

Ми дуже пишаємось тим, що одну із наших учениць 10 грейду, яка навчається в БМШ починаючи з дошкільної підготовки, прийняли в одну із 100 найкращих IB шкіл у Великобританії. Це неймовірний результат!

Вона успішно склала всі іспити та була прийнята до 5 найкращих британських шкіл. Дівчина обрала школу в самому центрі Кембриджа і може похвалитись середнім прохідним балом – 40,4 з максимальних 45. Її наміри була настільки серйозними, що їй присвоїли стипендію та надали можливість вчитися англійською мовою разом зі студентам Великобританії та всього світу.

Математика та бізнес – це два її бажаних предмета. Навчання в БМШ допомогло досягти успіху, хоча вона зізнається, що велика кількість домашнього завдання як британської, так і української програм у БМШ є досить складним завданням.

У неї є амбітний план продовжити освіту у Британії, перш ніж вступити до університету Ivy League для вивчення економіки та управління бізнесом. «Я хочу відкрити свій бізнес, навчаючись в університеті. Це мій план. Не працювати ні на кого… працювати на себе, створюючи власний бізнес. Я думаю, це буде щось пов’язане з ресторанами чи готелями. Мені це цікаво. Можливо, якась продукція… залежить від обставин ”.

На запитання, хто її найбільше надихає, вона відповіла: “Мої батьки. Якщо я не досягла чогось, що вони хотіли від мене, вони ставляться до цього з розумінням. Це дає мені натхнення, тому що я розумію, що я можу не боятись хоча б спробувати. Окрім батьків мене також надихають де-які видатні бізнес особистості. Наприклад, Білл Гейтс, він справді успішний у своїй бізнес-кар’єрі. Опра Вінфрі – бізнес-леді. Творці Apple, адже вони знають, як створити дійсно гарний продукт».

Що б ви хотіли сказати своїм вчителям? Будь-які думки, якими б ви хотіли поділитись?

Дякую за можливість. Я б не змогла поїхати в Англію вчитися, якби я не була тут. Це та можливість, яку мені дала Британська міжнародна школа.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання