https://rx.ua

BISU: The “Living Museum” at Nivki Upper Primary and Secondary Campus

19 гру 2018

BISU: The “Living Museum” at Nivki Upper Primary and Secondary Campus

19 гру 2018

Ви коли-небудь замислювалися про особисту зустріч з принцесою Діаною, Альбертом Ейнштейном, королевою Єлизаветою, Стівом Джобсом, Марією Кюрі, Коко Шанель, Тарасом Шевченком, Марком Цукербергом або навіть горезвісним Адольфом Гітлером?

Якщо так, ваша мрія могла б здійснитися після відвідин “Живого Музею”, представленого учнями 4 класу BISU в кампусі на Нивках! Просто киньте монетку і поспілкуйтеся з вашим улюбленим персонажем!

Учні 4-го класу під час UOI2 вивчали життя відомих людей, і хороших і поганих, і пройшли дійсно унікальний пізнавальний шлях! Вони навчилися розуміти, що видатні особистості можуть впливати і впливають на інших як в хорошому сенсі, так і в поганому. Учням довелося глибоко вивчити своїх героїв, обговорити їх життя, а потім взяти на себе роль персонажа в реальному житті. Оце так!

Учням була надана свобода вибрати значиму особистість і досліджувати її вплив на світ, в якому ми живемо сьогодні. Потрібно було залишатися неупередженими і думаючими, мислити нестандартно і використовувати аналітичні навички. Декому навіть довелося оскаржувати свої власні переконання, щоб не судити світ на основі власних уявлень, а оцінити життя інших неупереджено.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання