https://rx.ua

BISU Year 2 students’ visit to Oceanarium

25 бер 2019

BISU Year 2 students’ visit to Oceanarium

25 бер 2019

Київський океанаріум «МОРСЬКА КАЗКА» відкрив свої гостинні двері восени 2012 року. З тих пір у кожного є унікальний шанс відвідати справжній живий музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів усього світу. На цей раз тут побували учні БМШ.

Відразу зі входу учні опинились в першій галереї, де змогли побачити затишні коралові комплекси, що утворюють справжні підводні ліси у 6-метровому акваріумі. З протилежного боку від них оселилися різноманітні представники світу риб – учні дізналися і про отруйну рибу-пуху і про синю рибу-хірурга.

Наступний зал був присвячений середі проживання басейну Амазонки і включав 1,5-метрового крокодила і піраній. Тут живуть також генетично модифікований Glofish, Плямистий Орел і скат. Було весело дивитися, як підводні мешканці б’ють плавниками по стінках резервуара, посилаючи бризки води у повітря.

Потім учні увійшли в тунель, розташований на глибині 2 метрів під водою. Тут вони змогли помилуватися морським життям через акрилове скло товщиною 8 см. Учні багато дізналися про черепах і про те, як вони відкладають яйця на пляжах. Усі з подивом дізналися про те, які небезпечні бувають черепахи – адже в це важко повірити, дивлячись. як неквапливо і спокійно вони плавали над головою.

В останньому залі були представлені унікальні мешканці, такі як корали акропора, місячні медузи, мурени, риби-хірурги та понад 20 видів риб-клоунів. Учні розпитали свого гіда про морських їжаків і Мурен, дізнавшись про їх природне середовище. Потім вони з цікавістю споглядали за акулами, що неквапливо пересувалися по своєму акваріуму.

Чудова та цікава екскурсія дала змогу студентам продовжити дослідження, які вони проводили в класі, та дізнатися більше про цих неймовірних морських істот та підводний світ.

Примітка: за матеріалами oceanarium.kiev.ua

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання