https://rx.ua

BISU`s got Talent: Primary School Student received 11 Awards for his Paintings

28 січ 2020

BISU`s got Talent: Primary School Student received 11 Awards for his Paintings

28 січ 2020

11 нагород! Саме стільки відзнак отримав учень початкової школи БМШ за свої картини.

Хлопцю лише 7 років, але його талант уже визнаний відомим українським художником Іваном Марчуком. Дивлячись на роботи хлопця, пан Марчук сказав: “Ви не учень, ви мій колега”. Іван Марчук – один із найвидатніших сучасних українських митців, що потрапив до числа 100 геніїв сучасності, повідомляє британське видання
Telegraph.

Роботи студента БМШ отримали високу оцінку на Всеукраїнському конкурсі мистецтв #МИСТЕЦТВО. Британська міжнародна школа також отримала відзнаку за підтримку молодого художника.

Юний художник дав нам коротке інтерв’ю і ми дізналися про нього кілька цікавих речей.

Він художник-самоучка, який малює щодня. Хлопець почав малювати в 4 роки та створює 100-150 картин на рік. Зараз у нього є приблизно 500 робіт, які він час від часу дарує своїм друзям, шанувальникам та родичам.

Життя триває – це назва його наулюбленішого твору. Давати назви роботам – дуже ретельний процес, який потребує багато часу. Але назви настільки ж глибокі, як і самі твори: Двері в інший світ, Очі в небі, Весняна сила, Летючий Ангел.

Серед митців, які надихають хлопця – Герхард Ріхтер та Іван Марчук. Однак більшість ідей для творів взяті з власних думок.

Якщо говорити про власні вподобання у мистецтві, то молодий художник вірний собі та серед улюблених музеїв, його улюблена виставка – це твори Івана Марчука.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання