https://rx.ua

British International School Ukraine Entered COBIS Art Competition

9 бер 2018

British International School Ukraine Entered COBIS Art Competition

9 бер 2018

Шість індивідуальних художніх робіт і одна групова заявка від учнів Британської міжнародної школи в Україні були прийняті до участі в міжнародному мистецькому конкурсі Ради Британських Міжнародних Британських Шкіл COBIS, який щороку організовується між школами світу. Тема цьогорічного конкурсу: “Природа-мати і навколишнє середовище”. Учні могли подавати на конкурс свої фотографії, картини, малюнки, скульптури тощо.

Свої роботи на конкурс подали учні 5, 6, 7 і 8 грейдів кампусу середньої школи на Нивках. Вони створили фотографії і малюнки, використовуючи крейду, акрилову фарбу, акварель, кольорові й тональні олівці.

– Учні створили велику кількість робіт, над якими вони працювали з великим ентузіазмом, – говорить вчитель мистецтва Стівен Алмонд. – Вони продовжують вдосконалювати свої навички, в той же час розвиваючи власний стиль і техніку. Ми ставили перед собою завдання показати глядачам всю велич і красу світу природи через маленькі рослини і квіти, через динамізм і чарівність дикої природи, через захоплюючу красу обширних пейзажів. Майже всі роботи були створені на основі особистого досвіду і спостереження.

Результати конкурсу будуть оголошені в травні.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання