https://rx.ua

Choosing IGCSE Option Subjects

22 лис 2017

Choosing IGCSE Option Subjects

22 лис 2017

У 7-9 грейдах учні Британської міжнародної школи в Україні навчаються на програмою, що відповідає Національній навчальній програмі Англії Key Stage 3, після якої в 10-11 грейдах слідує програма Cambridge IGCSE. Вона складається з обо’вязкових навчальних предметів та предметів за вибором, що дає учням одну з найбільших можливостей по-справжньому взяти на себе відповідальність за своє навчання, обираючи, що саме вони вивчатимуть протягом наступних двох років.

У понеділок, 20 листопада, на кампусі седедньої школи на Нивках була організована зустріч для батьків учнів 9 грейду, покликана пояснити процес вибору навчальних предметів за програмою Cambridge IGCSE. Завуч середньої школи Полін Вествуд пояснила важливість обов’язкових навчальних предметів, після чого вчителі разом з батьками обговорили різні варіанти предметів за вибором.

У нашій школі до обов’язкових предметів за програмою Cambridge IGCSE належать англійська мова, англійська література, математика, інформаційні та комунікаційні технології, природничі науки і сучасна іноземна мова. Остаточний перелік предметів за вибором буде складений до кінця семестру, після чого учні 9 грейду зможуть зробити свій вибір.

В кінці 11 грейду учні складатимуть іспити з кожного предмету і з кожного предмета отримають сертифікат IGCSE з результатами іспитів. Ці сертифікати, а також сертифікати за програмою IB Diploma Program, яку проходять у 12-13 грейдах, потрібно подавати при вступі в університети всього світу. Кількість цих сертифікатів та їхні оцінки є вирішальними факторами, на які зважають приймальні комісії, приймаючи рішення про зарахування кожного абітурієнта. Тому учням дуже важливо зробити правильний вибір предметів для вивчення за програмою Cambridge IGCSE в 10-11 грейдах.

Більшість університетів вимагають щонайменше 5 сертифікатів IGCSE. Багато університетів обирають абітурієнтів, які вивчали широкий спектр предметів, або заглиблювалися у вивчення обмеженої кількості галузей знань. Якщо учень знає, до якого конкретного університету він хоче вступити, важливо дізнатися, які саме і скільки сертифікатів IGCSE вимагаються в цьому закладі для вступу.

Обираючи предмети за вибором, дуже важливо проконсультуватися із завучем школи, класним керівником та вчителями. Корисно буде провести власне онлайн дослідження вимог різних університетів та порад щодо вибору навчальних предметів IGCSE.

– Надзвичайно важливо, щоб кожен учень отримав допомогу і підтримку в цьому процесі, – говорить завуч середньої школи Полін Вествуд. – Я буду зустрічатися з кожним учнем 9 грейду, щоб допомогти їм прийняти правильне рішення на цьому важливому етапі навчального процесу.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання