https://rx.ua

Christmas Initiatives Supported Children in Need

9 січ 2018

Christmas Initiatives Supported Children in Need

9 січ 2018

Протягом новорічних свят у грудні 2017 року в холі кожного кампусу Британської школи в Україні стояла святкова ялинка, під якою щодня з’являлися нові й нові подарунки. Їх приносив не Дід Мороз, а учні, батьки та вчителі школи – всі, хто вирішив долучитися до благодійних акцій, покликаних допомогти дітям у важких життєвих обставинах і підготувати для них новорічні й різдвяні подарунки.

На кампусах початкової та середньої школи на Нивках проходила благодійна акція Щаслива ялинка, в рамках якої кожен охочий міг взяти з ялинки щасливу картку і взамін покласти під ялинку подарунок. Десятки таких подарунків учні та вчителі відвезли дітям у Київському міському онкологічному центрі та Київського міського будинку дитини “Берізка”.

У кампусі школи на печерську вирішили підтримати благодійну акцію Української гуманітарної ініціативи, яку координували учні 7.1 грейду, і пожертвувати шкільне приладдя і матеріали для рукоділля для дітей з інвалідністю, сиріт та інших дітей у складних життєвих обставинах в Черкаській області. Численні подарунки були передані в: притулок для дітей позбавлених батьківського піклування обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий Дім”, школа-інтернат для дітей з розумовими відхиленнями та вадами зору, обласний дитячий санаторій “Сосновий Бір”, Обласний дитячий санаторій “Пролісок” для дітей із легеневими захворюваннями, дитяче відділення обласного неврологічного диспансеру, дитячий будинок сімейного типу Сергія та Лесі Гармашів та в інші родини з прийомними дітьми.

Щедрий внесок на підтримку цих благодійних акцій зробили посольства Румунії та Об’єднаних арабських еміратів в Україні.

Ми вдячні кожному, хто приєднався до цих благодійних ініціатив.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання