https://rx.ua

Fantastic 4015 hrv raised – BISU Students Support Red Cross Mission

10 кві 2019

Fantastic 4015 hrv raised – BISU Students Support Red Cross Mission

10 кві 2019

Учень 5 класу, керівник проекту, розповідає про свою ініціативу

Міжнародна організація Червоного Хреста і Червоного півмісяця є міжнародним гуманітарним рухом, який нараховує близько 17 мільйонів добровольців, членів і співробітників по всьому світу. Організація була заснована з метою захисту життя, здоров’я і гідності людей, а також для запобігання і полегшення людських страждань.

Учень 5 класу БМШ, запропонував учням школи продемонструвати свою підтримку цілям і місії цієї організації – 5 квітня був оголошений днем ​​підтримки, і всі мали шанс показати свою солідарність з місією Червоного Хреста, надівши одяг у червоно-білих кольорах і зробивши грошові пожертвування.

Учень 5 класу, керівник проекту, розповідає:

Питання: Добрий день, приємно познайомитися! Як Ви прийшли до цієї ідеї?
Відповідь: Я знаю, що багато людей страждають, і Червоний Хрест допомагає їм по всьому світу. Я подумав, що ми могли б приєднатися і допомогти тим, чим можемо. Червоний Хрест працює в різних країнах, щоб допомогти людям, тому ми могли б пожертвувати гроші для них.

Питання: Ви ведете цей проект один?
Відповідь: Так.

Питання: Розкажіть, як Вашу ініціативу було прийнято в школі?
Відповідь: Я декілька разів зустрічався з нашим директором паном Коулом, щоб обговорити цю ініціатіву. Ми обговорили ідею, він поставив мені кілька питань, і ми обговорили проект в цілому.

Питання: Отже, що повинні були робити студенти 5 квітня?
Відповідь: Вони повинні були прийти в одязі червоно-білих кольорів, тому що це кольори Червоного Хреста, кольори його логотипу. Також, бажаючі могли зробити грошові пожертвування.

Питання: Чи у Вас є інші ідеї і плани на майбутні?
Відповідь: Поки що ні, але я б точно хотів, щоб цей проект проводився щороку, і я також хотів би створити команду для цього.

Цього разу учні школи зібрали 4015 грн. Приємно знати, що учні БМШ готові поділитися турботою, оскільки думають про інших людей і розуміють, що багато хто позбавлений хороших умов життя.

Примітка: Створений в 1863 році, Червоний Хрест працює по всьому світу, допомагаючи людям, постраждалим від конфліктів і збройного насильства, і просуваючи закони, що захищають жертв війни. Це незалежна і політично нейтральна організація, в основі її мандата документи Женевської конвенції 1949 року. В організації працює близько 16 000 чоловік більше ніж у 80 країнах світу. Червоний Хрест фінансується в основному за рахунок добровільних пожертвувань урядів і національних товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (за даними ICRC).

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання