https://rx.ua

First School Day Arrangements

25 сер 2017

First School Day Arrangements

25 сер 2017

Напередодні нового навчального року команда співробітників школи зайнята організацією початку першого семестру навчання 28 серпня, і з нетерпінням чекає на зустріч з вами.
Нові вчителі вже приєднались до колег з минулого року, взявши на себе зобов’язання перед школою та її спільнотою. Кожен з них вкладає часточку своїх талантів, навичок, досвіду, енергії та мотивації для ефективної діяльності школи.

Ми завжди раді отримувати ваші відгуки та ідеї щодо того, як ми можемо вдосконалити роботу нашої школи. На підставі коментарів від студентів, батьків та персоналу пропонуємо ознайомитися з наступними етапами, які дозволять нам краще відповідати вашим потребам.

Списки класів
Для вашої зручності списки класів будуть доступні для перегляду в нашій школі з 14 години у п’ятницю, 25 серпня. Шкільна адміністрація підтверджує, що розподіл на групи студентів 7 грейду відповідає спискам 6 грейду минулого року.

Початок навчального дня
28 серпня, всі студенти школи повинні прибути до 8:45 години ранку. Ви також знаєте про те, що пунктуальність є дуже важливою звичкою для подальшого життя ваших дітей та проявом поваги до вчителів та інших студентів школи.

• Крім позначок на подвір’ї школи, члени шкільного персоналу зможуть вказати вам відповідну класну кімнату вашої дитини.
• Ви зможете отримати картку з номером класної кімнати та ім’ям вчителя вашої дитини.
• Учнів та їх батьків групи Ньорсері, Ресепшен, грейдів 1, 3 буде запрошено скористатися окремим входом для Молодшої школи.
• Учні 2,4,5,6 грейдів зможуть проходити до відповідних класів через центральний вхід школи.
• На учнів старшої школи (Year 7-Year 13) будуть очікувати їх класні керівники в Актовій залі (“Assembly hall” – зверніть увагу на позначки напряму починаючи з ресепшен школи )

Ми розуміємо важливість першого навчального дня як для учнів минулого року, так і нових учнів Британської міжнародної школи. З цієї нагоди Ви зможете супроводити свою дитину в клас, якщо ви відчуваєте, що він / вона зможе таким чином впевненіше розпочати знайомство з вчителем та зайняти своє місце в класі.

Зважаючи на те, що перший день буде повноцінним навчальним днем, ми ввічливо попросимо вас покинути територію школи до 9.15, щоб розпочати перший урок.

Кінець шкільного дня
● Учні груп Ньорсері та Ресепшен закінчують навчання о 15.00.
● Батьки учнів 1-6 грейдів повинні забрати дітей о 15.30.
● Учні старшої школи та студенти IBDP завершують навчання о 15.45 і можуть самостійно залишати територію школи лише з дозволу батьків.

Група продовженого дня
Для дітей молодшої школи діє група продовженого дня до 18.00. За детальною інформацією, будь ласка, зверніться до адміністраторів школи.

Шкільні гуртки (Позакласні заняття)
Зверніть увагу на те, що шкільні гуртки розпочнуть свою роботу після першого навчального тижня, як і в минулому році. Ваша дитина незабаром отримає інформацію щодо вибору гуртків та реєстрації.

ID картки
Враховуючи думку учнів, батьків та персоналу, використання шкільних бейджів для дітей буде припинено до того часу, поки в майбутньому ми не введемо електронну бібліотечну систему.

Виняток становить категорія учнів, які мають дозвіл на вихід зі школи після уроків без супроводу дорослих. Батьки повинні підтвердити надання цієї можливості своїй дитині письмовою заявою, звернувшись до адміністраторів школи.

З міркувань здоров’я та безпеки учень із дозволом має пред’явити спеціальну ID картку на вимогу працівників охорони при виході зі школи.

Наголошуємо на необхідності користування ID картками батьками та опікунами дітей. Батьки повторно зареєстрованих студентів можуть використовувати ідентифікаційні картки з минулого року. Батьки нових учнів отримають їх протягом першого шкільного тижня.

З початку нового навчального року для підтримки комунікації між школою та батьками ми збираємося публікувати поточні новини на оновленому шкільному веб-сайті. Крім того, регулярне оновлення інформації класу вашої дитини ви зможете отримувати через онлайн-блоги та шкільні публікації.

Будучи частиною великою шкільної сім’ї БМШ, ми б хотіли висловити щиру вдячність за вашу підтримку та співпрацю, з нетерпінням очікуючи на подальший розвиток позитивного та дуже успішного партнерства у школі.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання