https://rx.ua

Historical Trip to Vinnytsia

3 кві 2018

Historical Trip to Vinnytsia

3 кві 2018

31 березня учні Британської міжнародної школи поїхали у дводенну поїздку до Вінниці, де дізналися дещо нове з історії міста і краю.

Учні відвідали підземелля колишнього домініканського монастиря, а нині Свято-Преображенського собору, що тягнуться на глибині понад 14 метрів у центральній частині міста.

Цікавою була екскурсія до Національного музею-садиби М.І. Пирогова, де останні 20 років жив і працював вчений, хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, і засновник Товариства Червоного Хреста Микола Іванович Пирогов. У будинку, в якому він жив розміщена експозиція про його життя і діяльність, музей-аптека з інтер’єрами приймальні та операційної та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого.

Також учні побували у місці колишнього розташування Ставки Гітлера Вервольф біля смт. Стрижавка, яка призначалася для керування військовими діями на Східному фронті. Неподалік Ставки розташована виставка військової техніки і зброї часів Другої світової війни.

Особливе захоплення в учнів викликав візит до Авто-мото-вело-фото-теле-радіо музею, в якому можна сідати в автомобілі, на мотоцикли і мопеди, грати на старих інструментах і брати в руки будь-які експонати. Більшість із техніки, представленої тут, власники підтримують в робочому стані.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання