Як обрати правильний дитячий садок для вашої дитини

18 жов 2018

Як обрати правильний дитячий садок для вашої дитини

18 жов 2018

Як обрати такий дитячий садок для вашої дитини, щоб їй там було добре? Той, що поруч з оселею? Садочок з якісним ремонтом та новим дитячим майданчиком?

Зазвичай, обираючи дитячий садок, ми зважаємо на другорядні речі і не звертаємо увагу на головне – справді гарний дитячий садок це той, де до дитини ставляться як до особистості і створюють умови для розвитку, даючи можливість отримати необхідний досвід та навчаючи в ігровій формі.

Прагнете обрати гарний дитячий садок – обов`язково познайомтесь із персоналом, адже вибір вихователя так само важливий, як і вибір дитячого садка. Ця людина проводить з вашою дитиною більше часу ніж ви, тому ви повинні бути впевнені, що вона/він знайде до малюка правильний підхід.

Київський кампус дошкільної підготовки на Нивках з відділенням ясел (British International School в Україні) приймає на навчання дітей від 3-х років. Учні вчаться за міжнародною програмою IB Primary Years Programme, головна мета якої – розвивати в дитині бажання пізнавати світ та допомогти їй стати людиною широкого світогляду.

Ставлячи прості питання і спостерігаючи за вихователями, можна зрозуміти багато про те, як тут ставляться до дітей і як вони себе тут почувають.

Відвідайте цей оазис світла, сонця і доброзичливості. Ви завжди отримаєте вичерпні відповіді на основні питання:

  • Скільки дітей у групах?
  • Як організовано харчування?
  • Що означає практика позитивної поведінки?

Пориньте в атмосферу любові, затишку і дитячої радості. Просторий зелений кампус з теплою, гостинною і доброзичливою атмосферою, усталений та комфортний побут, радість спілкування з однолітками і вчителями – все це важко переоцінити.

Ви дійсно захочете залишитись!

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання