https://rx.ua

How to choose a good nursery for your child

18 жов 2018

How to choose a good nursery for your child

18 жов 2018

Як обрати такий дитячий садок для вашої дитини, щоб їй там було добре? Той, що поруч з оселею? Садочок з якісним ремонтом та новим дитячим майданчиком?

Зазвичай, обираючи дитячий садок, ми зважаємо на другорядні речі і не звертаємо увагу на головне – справді гарний дитячий садок це той, де до дитини ставляться як до особистості і створюють умови для розвитку, даючи можливість отримати необхідний досвід та навчаючи в ігровій формі.

Прагнете обрати гарний дитячий садок – обов`язково познайомтесь із персоналом, адже вибір вихователя так само важливий, як і вибір дитячого садка. Ця людина проводить з вашою дитиною більше часу ніж ви, тому ви повинні бути впевнені, що вона/він знайде до малюка правильний підхід.

Київський кампус дошкільної підготовки на Нивках з відділенням ясел (British International School в Україні) приймає на навчання дітей від 3-х років. Учні вчаться за міжнародною програмою IB Primary Years Programme, головна мета якої – розвивати в дитині бажання пізнавати світ та допомогти їй стати людиною широкого світогляду.

Ставлячи прості питання і спостерігаючи за вихователями, можна зрозуміти багато про те, як тут ставляться до дітей і як вони себе тут почувають.

Відвідайте цей оазис світла, сонця і доброзичливості. Ви завжди отримаєте вичерпні відповіді на основні питання:

  • Скільки дітей у групах?
  • Як організовано харчування?
  • Що означає практика позитивної поведінки?

Пориньте в атмосферу любові, затишку і дитячої радості. Просторий зелений кампус з теплою, гостинною і доброзичливою атмосферою, усталений та комфортний побут, радість спілкування з однолітками і вчителями – все це важко переоцінити.

Ви дійсно захочете залишитись!

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання