https://rx.ua

IB Diploma Programme Graduation Ceremony 2018

4 чер 2018

IB Diploma Programme Graduation Ceremony 2018

4 чер 2018

У п’ятницю, 1 червня, у Британській міжнародній школі в Україні пройшов уже другий випускний вечір учнів, які успішно пройшли курс IB Diploma Programme. Після двох років напруженого навчання, оцінювань та екзаменів учні готові увійти у світ вищої освіти. Багато з них уже мають запрошення від університетів Великої Британії, Європи та США.

Привітати другий в історії школи випуск програми IB Diploma Programme прийшли родини учнів, їхні друзі та вчителі. Звертаючись до випускників, директор школи на Печерську Джеймс Костейн сказав:

– Ви готові настільки, наскільки ми б хотіли, щоб був готовим кожен випускник 13 грейду. Ви готові рухатися далі, готові до незалежного життя, в якому ви візьмете на себе всю відповідальність за майбутнє, яке ви так ретельно для себе будуєте. Ви готові долати всі перешкоди, які можуть стояти на шляху до досягнення ваших мрій та сподівань у цьому, мабуть, найбільшому кроці вашого життя.

Навчальний курс ІB Diploma Programme був розроблений у 1960-х роках групою міжнародних експертів у галузі шкільного навчання, і сьогодні цю програму використовують понад 3000 шкіл у 147 країнах світу. Ця програма дає учням велику широту і глибину знань, сприяючи їхньому фізичному, інтелектуальному, емоційному та етичному розвитку.

Програма IB Diploma Programme користується великим визнанням і повагою найкращих університетів світу. Дослідження свідчать, що школярі, які пройшли курс IB Diploma Programme, частіше вступають до університетів, ніж ті, що його не проходили.

Виступаючи перед випусниками, директор школи Девід Коул зазначив, що працювати з такими учнями було справжнім задоволенням.

– Я щиро вважаю, що нас чекає світле майбутнє, якщо в ньому буде така молодь, як ви, – сказав Девід Коул. – Не тільки тому, що ви здобули якісні знання, а й тому, що за час навчання в нашій школі ви розвинули в собі правильні цінності й обрали хороші пріоритети. Ви поєднали їх із власними унікальними якостями, що дозволяє вам бути людьми, якими можна пишатися.

Усі спільнота Британської міжнародної школи в Україні вітає випускників і бажає їм всього найкращого в їх подальшому житті.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання