https://rx.ua

Inaugural Black Sea Games

23 кві 2019

Inaugural Black Sea Games

23 кві 2019

Тодд Маршалл, керівник відділу фізичного виховання і спорту, координатор шкільного парламенту Nivki UPS, керівник 10 класу, ділиться враженнями про перші Чорноморські Ігри

У п’ятницю, 5 квітня 2019 року, група учнів 6-7 класів вирушила у Тбілісі, щоб представляти БМШ на перших щорічних Чорноморських іграх. Змагання було організовано Британської школою в Тбілісі, що разом з БМШ є співзасновником Об’єднання британських міжнародних шкіл Чорноморського регіону. Захід передбачав безліч справжніх спортивних викликів, і потрібно відзначити, що учні себе відмінно проявили у всіх видах змагань. Нашій команді вдалося посісти перше місце у кросі по пересіченій місцевості на озері Лісі. Це було справжнім досягненням, оскільки 3,5-кілометрова траса проходила по пагорбах. Пощастило команді і з погодою – вона була майже ідеальною для такого заходу, лише один день проливного дощу вніс невеликі зміни в програму.
Я згадую про цей спортивний тиждень і відчуваю велику гордість за учнів, які зробили цю поїздку такою успішною. Було чудово бачити радість на обличчях кожен раз, коли нові навички було засвоєно, а нові вершини досягнуто. Ці змагання дали нам можливість подумати про те, як ми можемо стати більш зіграною і сильною командою в наступному році. Адже наші учні по-справжньому талановиті, добрі і вдумливі, і ми дуже раді, що їм випала нагода отримати такий фантастичний досвід у Грузії.
Велика подяка батькам, які підтримали цю поїздку, учням, які зробили цю подію незабутньою, і співробітникам – за їхній внесок в організацію успішної та безпечної подорожі.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання