https://rx.ua

Interview with New School Principal Mr. David Cole

18 вер 2017

Interview with New School Principal Mr. David Cole

18 вер 2017

Пане Коул, який у вас досвід управління школою?

Я отримав освіту у Великій Британії та працюю на старших керівних посадах у школах уже понад 20 років. Британська міжнародна школа в Україні – це шоста школа, в якій я працюю директором. До цього я керував школами у Британії, в країнах Близького Сходу та Східної Азії.

Ви хороший директор?

Я думаю, що в кожного з нас є сильні сторони та зони для розвитку. До речі, один із способів оцінити директора школи, завуча, вчителя чи працівника будь якої іншої галузі – подивитися на те, як він оцінює такі зони для розвитку і як він працює над покращенням. Я можу з гордістю сказати, що кожна школа, в якій мені довелося працювати, показала покращення з точки зору якості викладання і навчання, результатів екзаменів, кількості учнів та загальних стандартів роботи. Але у кожному випадку це були не лише мої заслуги, а результат роботи учнів, шкільного колективу та всієї шкільної спільноти, яка разом працювала на результат.

Які ваші перші враження від Британської міжнародної школи в Україні?

Я дивлюся на учнів і розумію, що їм подобається вчитися і вони з задоволенням приходять до школи. Можу сказати, що діти доволі щасливі в цій школі, а це важлива і необхідна умова для успіху школи. Мене також позитивно вразила відданість та відповідальність учителів – і тих, що працюю тут уже багато років, і тих, хто приєднався до школи у вересні. Різнобічний досвід, підготовка і навички наших учителів є великою цінністю цієї школи. Окрім того, я бачу свідчення того, що школа отримує подальші інвестиції у свій розвиток, зокрема покращення і ремонт будівель. Зважаючи на всі ці аспекти, я розумію, чому Британська міжнародна школа в Україні вважається однією з найбільш престижних в Україні та за кордоном.

В цьому році в школі почали працювати доволі багато нових учителів.

Для міжнародних шкіл певний рівень плинності кадрів є нормальним явищем. Учителі обирають для себе міжнародний спосіб життя, і для багатьох із них ключовим фактором є можливість подорожувати і жити в нових країнах. Якщо говорити про Британську міжнародну школу в Україні, то в нас залишається ключова кількість дуже професійних та відданих школі вчителів. У той же час нові вчителі приносять із собою новий досвід, нові погляди та ідеї, унікальні навички. І я переконаний, що прилив цих нових сил, які спиратимуться на надійну основу, що вже є в школі, принесе великий позитив. За великим рахунком, не так важливо, скільки років учитель працює в школі. Значно важливіше – щоб він розділяв нашу філософію навчання, щоб усі ми погоджувалися з тим, що дитина є на першому місці, а її потреби найважливіші.

Яким повинен бути хороший вчитель, на вашу думку?

Для мене, видатний учитель – це той, хто в першу чергу думає про дітей. Найцінніший ресурс, який ми маємо, – це час, і вчителі повинні бути готовими і хотіти віддавати цей час дітям. Учитель повинен розуміти, що кожна дитина унікальна, що це особистість із неповторними потребами, сильними і слабкими сторонами. І вчитель повинен прислухатися, аналізувати, реагувати та адаптуватися, щоб надати підтримку кожній дитині. Вчитель, звичайно, має добре знати свій предмет, але ці знання потрібно використовувати, щоб викликати в учнів бажання вчитися. Вчитель повинен знаходити підхід до учнів і в своїй роботі завжди брати до уваги академічний, фізичний та емоційний розвиток кожної дитини. Видатні вчителі мають великий ентузіазм і розуміють, що бути вчителем – це важлива процесія, а не просто робота. Вони дбають про дітей, віддають їм себе і протягом всієї кар’єри продовжують вчитися і розвиватися професійно.

А як ви стали вчителем?

До того, як я став учителем, я працював на кількох різних роботах і в певний момент почав шукати щось таке, що б приносило мені більше морального задоволення. Я певний час працював у сфері захисту навколишнього середовища і частина моєї роботи полягала в тому, щоб відвідувати школи і розповідати дітям про природу і важливість її захисту. Цей досвід допоміг мені зрозуміти, що робота вчителя – це чудова можливість впливати на життя людей, а також можливість самому постійно розвиватися особисто і професійно. Я свідомо зробив вибір стати вчителем і ще жодного разу про це не пошкодував.

Що робитиме Британська міжнародна школа, щоб залишатися найкращою міжнародною школою в Україні?

Перший крок – закріпити все хороше, що вже було зроблено, і продовжувати розвиватися, спираючись на історію школи, її репутацію та престиж. В той же час ми повинні постійно готуватися до майбутнього, розуміючи, що освіта змінюється, Україна змінюється, і школа відіграє важливу роль у суспільстві. Наша школа прийняла рішення про програму фінансових інвестицій та постійного покращення. Ми знаємо, що учні Британської міжнародної школи стануть наступним поколінням лідерів, підприємців та керівників компаній. Надзвичайно вважливо, щоб вони мали міжнародний світогляд, могли приносити позитивні зміни в суспільстві та були готовими до життя у світі, який через кілька років буде дуже сильно відрізнятися від того світу, в якому ми живемо зараз.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання