https://rx.ua

Junk Modelling: Why Is This So Important?

21 лют 2019

Junk Modelling: Why Is This So Important?

21 лют 2019

Моделювання з “мотлоху” і непотрібних речей (junk modelling) – це відкритий (недирективний) вид діяльності за своєю природою. Він охоплює пізнавальні здібності дітей на більш високому рівні, ніж зазвичай – через складність мислення, необхідного, щоб дитина ідентифікувала ідею, а потім винайшла спосіб реалізації і створила її.

Під час таких занять формуються складні навички. Вони необхідні в процесі творчості з непредметними об’єктами, коли мислення дітей має бути гнучким, адаптивним і здатним вирішувати проблеми. Ці ж навички необхідні для успіхів в математиці та природничих науках.

Моделювання з “сміття” – це творча діяльність, що дозволяє дітям по-різному поглянути на різні матеріали і зробити «щось з нічого». Це творча гра в своїх кращих проявах. Використовуючи дуже звичайні матеріали, такі як гудзики, обрізки тканини, пластикові пляшки, картонні коробки, картонні туби, коробки, кришки з банок, фольгу і бульбашкову плівку, діти мають можливість відточувати широкий спектр навичок і технік. Це весело, креативно і спонукає дітей задуматися про екологію.

Крім того, такі дії є високо мотивуючими, пізнавально стимулюючими і сприяють самоефективності.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання