https://rx.ua

Leadership Team Held a Strategic Development Workshop

8 лис 2017

Leadership Team Held a Strategic Development Workshop

8 лис 2017

На минулих вихідних керівники Британської міжнародної школи в Україні поїхали до Дніпра, де провели дводенну сесію стратегічного планування, ініційовану директором школи містером Девідом Коулом.

Одним із найважливіших питань до обговорення був План розвитку школи, який визначає ключові зони розвитку, такі як управління, навчання, використання інформаційних технологій тощо. Команда також обговорила деякі ключові політики школи, зокрема політику оцінювання результатів навчання, політику про мову і читання, а також звернула увагу на питання навчальних предметів за вибором. 

– Ми обговорили дуже багато питань розвитку школи і як ми можемо застосовувати в цьому процесі наш особистий досвід і принципи навчання дітей, – говорить завуч школи на Печерську, містер Джеймс Костейн. – Також ми обговорили питання покращення навчальної програми та системи оцінювання результатів навчання в Британській міжнародній школі в Україні.

Ця зустріч дозволила керівникам чотирьох кампусів у Києві та Дніпрі обмінятися досвідом і поділитися найбільш ефективними методами навчання та управління щоденною діяльністю міжнародної школи.

– Мені було дуже приємно брати участь у такій відкритій та відвертій дискусії, – пригадує завуч середньої школи на Нивках, міс Полін Вествуд. – У кожного з нас великий і дуже різний досвід за плечима, як особистий, так і професійний. Після цієї зустрічі я зрозуміла, що разом ми знайдемо вирішення будь-якої проблеми.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання