https://rx.ua

Mobile Phone Ban Improves Learning

2 кві 2019

Mobile Phone Ban Improves Learning

2 кві 2019

Школа Glenalmond College переконалася, що заборона на використання мобільних телефонів підвищує рівень навчання – школа збирається ввести постійну заборону на мобільні телефони протягом навчального дня після того, як короткострокове обмеження показало, що концентрація учнів покращилася, і вони більше зосередилися на навчанні.
Гленалмондскій коледж став однією з перших шкіл в Шотландії, які ввели обмеження на початку осіннього семестру у вересні. Учні школи, де плата за навчання в старших класах становить до 11 500 фунтів стерлінгів за семестр, повинні залишати свої телефони в шафках до кінця занять без доступу до них навіть під час перерви. Тих, хто має намір порушити правила, попередили, що пристрої буде повністю конфісковано на 24 години.

На користь обмеження говорить той факт, що викладачі відзначили помітне зростання рівня концентрації і зосередженості під час занять. Добре і те, що учні стали більше спілкуватися один з одним замість того, щоб користуватися телефоном на самоті.

Kilgraston, католицька приватна школа для дівчаток в Bridge of Earn, Perthshire, яка також ввела обмеження у вересні, повідомила про схожі результати.

За матеріалами

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання