https://rx.ua

Nivki Primary Student Parliament Meeting

24 січ 2018

Nivki Primary Student Parliament Meeting

24 січ 2018

У понеділок, 22 січня, відбулася перша зустрічі учнівського парламенту в початковій школі на Нивках. Учні кожного класу обрали по двоє представників, і в понеділок вони зібралися після уроків, щоб обговорити важливі питання шкільного життя.

Учні поділилися думками про те, що їм подобається в школі, а що варто змінити, щоб зробити її ще кращою – наприклад, встановити джакузі. Всі пропозиції згодом передали на розгляд керівництву школи.

Учнівський парламент також вирішив, що потрібно зробити гарну дошку, присвячену його роботі, й учні відразу взялися до роботи.

У Британській міжнародній школі прислухаються до думки учнів. Така форма спілкування демонструє, як учні можуть діяти і впливати на рішення, які стосуються їхнього навчання і перебування у школі.

Участь учнів у шкільному парламенті дає їм можливість долучатися до прийняття рішень і мати справжній вплив на те, що відбувається у школі. Це також чудова нагода побачити на практиці, як працюють демократичні процеси, та розвинути такі якості, як лідерство, відповідальність і повага, а також вдосконалювати свої навички командної роботи, критичного і творчого мислення, комунікаційні та презентаційні навички.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання