https://rx.ua

Parents Workshop: How Do We Support EAL Learners at BISU

11 кві 2019

Parents Workshop: How Do We Support EAL Learners at BISU

11 кві 2019

Термін «англійська як додаткова мова» (EAL) зазвичай використовується по відношенню до тих дітей, які говорять однією або кількома мовами і англійська не є їх рідною мовою.

Наша команда відповідним чином підготовлених і кваліфікованих вчителів-фахівців (г-жа Сара Томас – координатор EAL всієї школи, Тетяна Яремчук, Оксана Коломаренко, Юлія Заришнюк, Оксана Мосінз – вчителі-фахівці EAL, всі наші вчителі і адміністратори) вносять великий внесок в підвищення успішності з цього предмету.

Що ви можете зробити вдома?

Рідна мова є прикладом – навички, отримані на одній мові, можуть бути перенесені на іншу.
Для навчання можна використовувати розваги – дивіться фільми рідною мовою з англійськими субтитрами.
Аудіоісторіі дають хорошу модель «книжкової» англійської мови. Вони є хорошим засобом залучення дітей в тексти для дітей старшого віку читання.
Ситуації в реальному житті надають широкі можливості для навчання – ви можете багато досягти, використовуючи мову в повсякденних діях – наприклад, листівки / листи друзям, замітки для сім’ї, спільне читання на будь-якій мові – розповіді, листи, рекламні щити, дорожні знаки – все це відмінні засоби підняти рівень мови.

Читання надзвичайно важливе – читайте 20 хвилин в день

Читання на будь-якій мові важливо для розвитку мови і підвищення грамотності. Щоденне читання є обов’язковими. Коли ви читаєте разом, задавайте питання (що сталося? що буде далі? яких персонажів ви любите і чому?). Переконайтеся, що в будинку багато книг на основних мовах, журналів і т. д.

Playdates і загальні заходи

Playdates: організація playdates з іншими дітьми різних національностей відмінно підходить для розвитку соціального англійської мови вашої дитини.
Спільні заняття: приготування їжі, ігри, пісні і фільми, допоможуть розвинути мовні і соціальні навички вашої дитини.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання