https://rx.ua

Parents Workshop: How Do We Use Technology at BISU

28 бер 2019

Parents Workshop: How Do We Use Technology at BISU

28 бер 2019

«Молодому поколінню загрожує небезпека прожити шкільні роки думаючи, що

«комп’ютери знають все краще за всіх» ».

Сьюзен Уорд, заступник директора початкової школи Кінгсленд (Шотландія, Великобританія)

Останні дослідження, присвячені кількості часу, що проведено перед екраном, показують, що багатогодинне використання телевізора або комп’ютера може негативно позначитися на розвитку дітей, включаючи проблеми з пам’яттю, увагою і мовними навичками.

Шері Медіган, доцент кафедри психології в Університеті Калгарі в Канаді, і її колеги вивчили 2441 матерів і дітей, які брали участь в дослідженні «Наші сім’ї». У дослідженні брали участь діти у віці від двох до п’яти років. «Занадто багато часу перед екраном – це безліч втрачених можливостей для навчання та розвитку», – каже Медіган. «Поки дитина сидить перед екраном, він або вона втрачає можливість рухатися і спілкуватися з іншими».

Минулого тижня семінар для батьків, присвячений цій проблемі, було проведено в кампусі дошкільної підготовки та початкової школи БМШ на Нивках. Пол Томпсон (директор школи) і Брайан Едді-Лі (заступник директора школи і координатор IB PYP) провели цікаву та інформативну презентацію про те, як впоратися з цією проблемою.

Що ми можемо зробити?

Те, як діти використовують телевізор або комп’ютери, дуже важливо. Наприклад, перегляд з батьками або опікунами може зробити досвід більш привабливим і менш пасивним, і навіть може надати можливості для навчання і соціального розвитку. Також переконайтеся, що ви робите наступне:

  • обмежте час використання екрану до 2 годин на день
  • переконайтесь, що ваші діти не мають доступу до екранів за 1 годину до сну
  • чи знаєте ви, що дітям можна мати обліковий запис у Facebook та Instagram починаючи з 13-ти років?

Кращі дитячі пошукові системи:

 

Важливість сну

Більшості дітей потрібно багато спати, щоб впоратися з напруженим роскладом дня. Зазвичай це більше, ніж думають батьки. Якщо дитина відмовляється відпочити або лягти спати до 10 години вечора, багато батьків думають, що їй це просто не потрібно. Це не так.

Формуйте правильні звички – поїв, викупався, казка перед сном і спати (з вимкненим світлом).

В результаті батьки дізналися багато корисної і важливої ​​інформації, наприклад, як ми інтегруємо технології в процес навчання і викладання, і як ми можемо допомогти нашим дітям використовувати технології найбільш ефективним і безпечним чином.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання