https://rx.ua

Pechersk Campus Primary School Learning Progress

29 вер 2017

Pechersk Campus Primary School Learning Progress

29 вер 2017

Минуло вже 5 тижнів навчання, й учні початкової школи на Печерську поступово наближаються до закінчення першого розділу дослідження.

Учні 1 грейду вивчають розділ дослідження “Спільна планета”. Розглядаючи питання конфліктів, діти напрацьовували різні підходи до вирішення спірних ситуацій, наприклад, поділити навпіл, робити щось по черзі, зробити перерву, зіграти в “Камінь, ножиці, папір”. Кожен із цих методів допомагає дійти згоди у спірному питанні.

У 2 грейді учні вивчали традиційні казки. Вони порівнювали кілька відомих історій і намагалися виявити характерні риси традиційної казки. Учні обговорювали різні складові казки у групах, а згодом працювали над написанням власної казки або переробленням вже відомої історії на сучасний манер.

Учні 3 грейду досліджували розділ, присвячений громадам і тому, як різні громади надають взаємозалежні послуги, що задовольняють потреби людей. Під час одного з занять учні записували запитання, які в них ще залишалися щодо діяльності різних громад, після чого шукали відповіді на них у книжках із класної бібліотеки. Така робота дозволяє дітям розвивати навички самоорганізації (оскільки потрібно самому обрати книгу і в ній знайти відповідь на своє запитання), незалежність та допитливість.

Вивчення розділів дослідження в рамках міжнародної програми ІВ PYP розвиває учнів як активних і небайдужих людей, які поважають себе і оточуючих та мають можливість змінювати світ навколо.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання