https://rx.ua

British International School Supported Pediatricians Against Cancer

13 тра 2017

British International School Supported Pediatricians Against Cancer

13 тра 2017

12 травня двоє вчителів та двоє учнів Британської міжнародної школи в Україні приїхали провідати діток, якими опікується Благодійний фонд “Педіатри проти раку”. Привезли теплі ковдри, подушечки і матеріальну підтримку в розмірі 17 000 гривень для лікування Волощук Іванки. Учні погралися з хворими дітками, поспілкувалися з їхніми батьками і медперсоналом, побачили умови, в яких працюють лікарі.

– Перше, на що я звернув увагу, коли ми приїхали у лікарню, це були щирі посмішки хворих дітей, – згадує учень 9 Грейду Андрій Камінський. – Мені завжди здавалося, що найкращий подарунок для всіх – це новий смартфон або комп’ютер. Виявилося, діти в такому відділенні мріють про інші подарунки – шоколад, м’які іграшки… Інше, що мене вразило, було те, що у хворих дітей більше позитивних емоцій, оптимізму, ніж у нас усіх разом узятих! Незважаючи на біль, вони щохвилини радіють життю й кожному, хто до них приходить.

Через два тижні відбулася ще одна поїздка в лікарню. Уже від себе, порадившись з учителями та батьками, вирішив допомогти тому, хто цього потребує найбільше. Я зрозумів: якщо є можливість сьогодні зробити когось щасливим, то зроби це! Чиєсь урятоване життя для тебе буде найкращою нагородою.

Команда Благодійного фонду була дуже вдячна батькам і вчителям, які виховують і вчать дітей людяності й співпереживанню тим, хто потребує допомоги.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання