https://rx.ua

Primary School Held a Parent Workshop

3 лис 2017

Primary School Held a Parent Workshop

3 лис 2017

У середу, 1 листопада, вчителі Британської міжнародної школи в Україні, кампусу початкової школи на Нивках, провели робочу зустріч із батьками учнів. Спільно обговорювали, як можна покращити спілкування школи з батьками та повідомляти батькам результати навчання їхніх дітей.

Батьки і вчителі поділилися своїми міркуваннями щодо навчальних звітів за підсумками семестру. Цей звіт протягом року буде змінений, щоб дати батькам краще розуміння успіхів їхніх дітей. Тепер звітність буде містити інформацію про розвиток в учнів соціальних, комунікаційних, організаційних навичок, вмінь критично мислити і шукати потрібну інформацію тощо.

Ця зустріч з батьками є частиною постійної роботи школи, націленої на розвиток прозорих і відкритих стосунків із членами шкільної спільноти. У Британській міжнародній школі в Україні ми дотримуємося політики  відкритих дверей, і батьки можуть завжди прийти до школи з позитивними відгуками або конструктивною критикою.

Пізніше в цьому році проходитимуть й інші подібні заходи. А в січні наступного року планується інформаційна зустріч із батьками учнів 6 грейду щодо організації та проведення підсумкової виставки.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання