https://rx.ua

Primary School Won Third Place at the Junior Soccer Tournament

4 жов 2017

Primary School Won Third Place at the Junior Soccer Tournament

4 жов 2017

У вівторок футбольна команда з Печерського кампусу взяла участь у футбольному турнірі між учнями початкової школи чотирьох міжнародних шкіл у Києві та здобула третє місце. Олексій із 6 грейду був визнаний найкращим голкіпером турніру.

Команди складалися з 7 польових гравців та 1 голкіпера. Згідно з правилами турніру, під час кожної з ігор на полі в складі кожної команди повинні були бути дві дівчини. Кожна команда зіграла три гри з командами інших шкіл. За кожну перемогу команда здобувала 3 бали, за нічию – 1 бал, за поразку – 0 балів.

Учні Британської міжнародної школи в Україні грали з великим захопленням і віддачею. Вони демонстрували гарну командну гру та високий рівень особистих навичок контролювати м’яч, робити передачі й бити по воротах. Після турніру діти поверталися додому втомленими, але щасливими.

Участь у подібних турнірах дає учням чудову можливість ставити перед собою ціль і досягати її, вчить підтримувати один одного, працювати в команді та бути дисциплінованими. Учні вчаться вигравати і програвати, поважати суперників і вести здоровий та активний спосіб життя.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання