https://rx.ua

Royal Wedding Concert

21 тра 2018

Royal Wedding Concert

21 тра 2018

У п’ятницю, 18 травня, напередодні королівського весілля принца Гаррі й Меган Маркл учні Британської міжнародної школи в Україні, школи на Печерську, влаштували з цієї нагоди грандіозний святковий концерт для батьків та інших учнів.

Завдяки інтерактивній презентації від учнів 8 грейду глядачі дізналися більше інформації про принца Гаррі та його наречену, а також цікаві деталі королівського весілля. Цю інформацію гармонійно доповнювали пісні й танці у виконанні учнів та працівників школи. Серед особливо яскравих номерів був виступ Сема з 3 грейду, який виконав пісню It’s a Kind of Magic гурту Queen, пісня Love Again Лари Фабіан у виконанні Софії з 9 грейду, танець на пісню Royals співачки Lorde, який виконали учениці п’ятого грейду Аміна, Аїша, Маріам і Наталія.

Участь у подібних концертах та інших виступах на сцені сприяє розвитку в учнів самооцінки та впевненості в собі, вони розвивають відповідальність, навички співпраці та командної роботи. Як зазначив один із батьків на концерті, “Виступи тут стають щораз кращими і кращими. Дивитися їх – одне задоволення”.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання