https://rx.ua

Students Went on a Residential Trip to Italy

5 чер 2018

Students Went on a Residential Trip to Italy

5 чер 2018

25-31 травня учні Британської міжнародної школи в Україні відвідали італійський острів Сицилія. Протягом кількох днів вони гуляли визначними містами, побували в місцях культурної, архітектурної та історичної спадщини, насолоджувалися природою Сицилії та італійською кухнею, купували витвори місцевих майстрів.

Перший день учні провели в місті Катанія, історичний центр якого визнано світовою спадщиною людства, що перебуває під захистом ЮНЕСКО. Потім поїхали до Сіракузи найкраще збереженої давньогрецької колонії Сицилії. Прогулялися в археологічному парку Неаполіс із руїнами грецького театру, побували в римському амфітеатрі, де влаштовували гладіаторські бої, спустилися у грот Вухо Діонісія, де в давні часи тримали полонених.

У наступні дні на учнів чекали підкорення Етни – найвищого вулкану Європи заввишки 3350 м над рівнем моря, круїз на Еолійські острови, поїздка в маленьке містечко Чефалу і місто Палермо.

Поїздка до Італії дала учням можливість краще пізнати історію, культуру та традиції цієї країни, а також розвивати свої соціальні, комунікативні та мовні навички. Це також був гарний час із друзями та вчителями.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання