https://rx.ua

Teachers Gathered in Preparation for the New School Year

22 сер 2017

Teachers Gathered in Preparation for the New School Year

22 сер 2017

У понеділок вчителі Британської міжнародної школи в Україні зібралися на Печерському кампусі в Києві, щоб почати активну підготовку до початку нового навчального року. Усміхнені, засмаглі, щасливі, вони за чашкою чаю весело обмінювалися враженнями від літнього відпочинку, а також серйозно обговорювали розвиток школи і навчання учнів, яке розпочнеться 28 серпня.

Вчителі також познайомилися з новим директором школи та завучами кампусів на Нивках та Печерську. Звертаючись до всього колективу, директор школи містер Девід Коул наголосив, наскільки важливим є те, щоб сьогоднішня освіта готувала дітей до викликів майбутнього. Адже життя змінюється так швидко. Сьогодні ринок праці зовсім не такий, яким він був 10 років тому, а через 10 років у майбутньому він відрізнятиметься ще більше. За деякими даними, найпопулярніші професії 2010 року в 2004 році просто не існували.

– Робота вчителя – це найлегша робота, якщо виконувати її не належним чином. В той же час це найважча робота в світі, якщо ставитися до неї з усією відповідальністю, – сказав містер Коул.

Вчителі та весь колектив Британської міжнародної школи в Україні з нетерпінням чекає на учнів школи, щоб розпочати черговий етап у їхній навчальній подорожі.

Перший день навчання – 28 серпня.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

    Подати заявку на навчання