https://rx.ua

The Big Water Bottle Competition at BISU

20 чер 2019

The Big Water Bottle Competition at BISU

20 чер 2019

У третьому семестрі Екологічний комітет Британської міжнародної школи в Україні вирішив провести конкурс «Пляшка води», щоб спонукати учнів використовувати пляшки з водою замість паперових стаканчиків. Ми хотіли підвищити обізнаність про те, що пластик може завдати шкоди Землі. Нашим основним завданням було мінімізувати використання пластикових і паперових стаканчиків. Це допоможе нам досягти нашої мети – отримати Екологічний прапор.

Щоранку, під час занять, члени Еко-комітету відвідували кожен клас з 6 по 11 і підраховували кількість учнів і кількість пляшок з водою. Потім ми конвертували цифри у відсотки. Ми відзначали результати на Екологічній дошці, щоб учні бачили досягнення кожного класу.

Клас, у якого був найвищий відсоток пляшок з водою отримав можливість подивитися фільм. Ним виявився грейд 8.1. Ми дивилися фільм «Рядовий Пісфул», тому що ми читали цей роман англійською мовою.

Конкурс можна вважати успішним, тому що зросла кількість студентів, які приносили пляшки з водою. Однак, після закінчення конкурсу, число таких стало зменшуватися.

Будь ласка, не забувайте брати в школу пляшечку для води, щоб зберегти навколишнє середовище!

Wania, Year 8.1

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання