https://rx.ua

The ‘Legends’ Vocal Talent and Tribute Show

11 кві 2018

The ‘Legends’ Vocal Talent and Tribute Show

11 кві 2018

У четвер, 5 квітня, у Британській міжнародній школі на Печерську пройшло вокальне шоу і конкурс талантів “Легенди”. Учні з шкіл на Нивках і на Печерську змагалися один з одним, виконуючи пісні в образі своїх улюблених виконавців, і боролися за головний приз – можливість записати пісню в професійній студії звукозапису.

Всі номери були виконані на високому рівні.

– Я ще не зустрічав так багато талановитих учнів в одній школі, починаючи з 2 і до 11 грейду – говорить вчитель музики Пол Расселл, який організував конкурс. – Для мене було справжнім задоволенням працювати над підготовкою цього шоу. Особливу подяку потрібно висловити вчителям танців, міс Маріанні та міс Ірині. Вони допомогли дітям підготувати чудові танці, що супроводжували виступи вокалістів. Завдяки цьому шоу виглядало дуже професійно.

Перемогу в конкурсі здобула Христина з 7 грейду, яка виконала пісню ‘Wolves” Селени Гомес. На другому місці опинилася Влада з 10 грейду в ролі Адель, а третє місце посіла Софія з 9 грейду, яка виконала пісню Кеті Перрі. Сем із 2 грейду отримав відзнаку за найбільш яскравий виступ в ролі соліста гурту KISS, Вероніка з 6 грейду була відзначена за найкращі зусилля, а Марія з 3 грейду отримала відзнаку за найкращий потенціал.

У середу переможниця конкурсу отримала свою нагороду і поїхала до студії звукозапису і записала пісню  ‘Wolves”, яка принесла їй перемогу. Христина дізналася, як працює студія, познайомилася з роботою різного обладнання. Інженер звукозапису на студії був вражений вокальними даними Христини. “Мабуть, вона серйозно займається і багато тренується, тому що досягла надзвичайно якісного звучання”.

Дивіться також

Подати заявку на навчання

Подати заявку на навчання